AMD Driver Autodetect ile AMD sürücüleri otomatik güncelleme

Aygıt sürücülerini zaman zaman güncellemek, donanım performansını artırabilir, özellikler veya kontroller ekleyebilir, kararlılık ve ömrü artırabileceğinden iyi olur. Windows’daki Aygıt Yöneticisi, donanım ayarlarını değiştirmenize, her aygıtın aygıt sürücülerini tanımlamanıza, ayarlarınızı ve özelliklerini görüntülemenize ve değiştirmenize, sürücüleri yüklemenize, kaldırmanıza, güncellemenize, etkinleştirmeye ve devre dışı bırakmaya olanak tanır.

Microsoft güncelleştirmeleri ayrıca sisteminiz için gerekli olan aygıt sürücülerini yüklemenize veya güncellemenize izin verir. Ve sonra Driver Booster Free gibi ücretsiz yazılımlar işlemi otomatik hale getirir ve sürücüleri kolayca bulup indirmenizi, yüklemenizi veya güncellemenizi sağlar.

AMD sürücüleri güncelleme

Bununla birlikte, önerilen seçenek, üreticinin web sitesine gidip sisteminizin gerektirdiği aygıt sürücülerini arayıp karşıdan yüklemek olacaktır. Intel Driver & Support Assistant (Intel DSA), Intel için kolayca sürücüleri kurmamıza veya güncellememize nasıl yardımcı olabileceğini gördük. Bugün, AMD Driver Autodetect kullanarak AMD sürücülerini nasıl kolayca indirebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi göreceğiz.

AMD Driver Autodetect, makinenizin grafik kartını ve Windows işletim sistemini algılar. Yeni bir sürücü varsa, araç bir düğmeyi tıklayarak indirecek ve yükleme işlemini başlatacaktır. Otomatik algılama aracı, en son resmi sürücüyü indirmenizi sağlar.

AMD Driver Autodetect indir

AMD sürücü indiricisini buradan alabilir veya manuel kurulum yapabilirsiniz. Özgün aygıt sürücülerini üreticinin web sitesinden indirip kurmak, her zaman önerilen seçenektir.

AMD Driver Autodetect indir (50MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir