Android ve iOS için En iyi Golf Uygulamaları

Android ve iOS için en iyi golf uygulamalarını sıralamak istedik. Golf oynamak, dünyanın en popüler sporlarından biridir. Her ne kadar zenginlerin oyunu olarak bilinse de, Android ve iOS telefon veya tablet üzerinden oynadığınız zaman, kimse zenginliğe bakmaz. Alışmak ve oynamak kolaydır, ancak ustalığı zor olan bir spordur.

Her ne kadar ülkemizde golf oynamak için uygun ortamlar olmasa da, çok meraklı olduğumuz sporlardan biridir. Yemyeşil ve özenle hazırlanmış çim üzerinde oynamak daha cezbedici olmaktadır. Android ve iOS cihazlar için golf uygulaması isteyenler için en iyi golf uygulamaları hazırladık. Beğendiğiniz ve listemizde olmayan uygulamalar varsa, yorumlarınızla bize bildirin.

18Birdies (Ücretsiz)

18Birdies yeni golf uygulamalarından biridir. Golfçüler için bir çok özellik sağlıyor. Bir golf sahası GPS işlevi, puan kartı, önceki oyunlarınızdan istatistikler, afiş tablosu ve daha fazlasını içerir. Ücretsiz sürümü yukarıdaki tüm özellikleri içerir. Aylık 4.99 dolarlık bir abonelik sürümü de var. Buna, daha gelişmiş istatistikler, daha gelişmiş GPS ve diğer bazı özellikler dahildir. Abonelik sürümü, hobi amaçlı oynamak isteyenler için cazip gelmeyebilir. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm halen oldukça iyidir.

iOS için 18Birdies indir (App Store)

Android için 18Birdies indir (Play Store)


Golf GPS Rangefinder (Ücretsiz)

Golf GPS Rangefinder benzersiz golf uygulamalarından biridir. 40.000 ‘den fazla golf sahası için destek özellikleri gerçekten etkileyicidir. Oyunlar hakkında hava haritaları, puan kartları, skor tabloları, istatistiklerde dahil olmak üzere Android Wear ve Samsung Gear akıllı saatler için destek içerir. Yılda 19.99 dolarlık bir abonelik seçeneği var, bu da daha fazla özellik katıyor. Ayrıca, geliştiricilerin bu uygulama ile senkronize donanım aygıtları var. Yine de, abonelik ve donanım malzemeleri isteğe bağlıdır.

iOS için Golf GPS Rangefinder indir (App Store)

Android için Golf GPS Rangefinder indir (Play Store)


GolfNow (Ücretsiz)

GolfNow, rezervasyonları ile birkaç golf uygulamalardan biridir. 6.000’den fazla golf sahasında oynayabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda 7/24 rezervasyon, çeşitli fırsatlar ve satışlar, daha sonra ekstra şeyler için ödül puanları ve daha pek çok özellik barındırıyor. Yıllık abonelik için bir seçenek var. Daha fazla ödül, çeşitli ücretlerden feragat ve başka şeyler de sunuyor.

iOS için GolfNow indir (App Store)

Android için GolfNow indir (Play Store)


mScorecard (Ücretsiz)

mScorecard gerçekten birkaç iyi ücretsiz golf uygulamalardan biridir. Temelde bir puan kartı uygulamasıdır. Skorunuz, vuruşlarınız, fairway vuruşlarınız, kum kazancınız, cezalarınız ve diğer golf puanlama öğelerinizi takip eder. Uygulama aynı zamanda oyun geçmişleri, handikaplar, istatistikler ve oyun bahislerinin kayıtlarını tutar. Birkaç GPS özelliği var.

iOS için mScorecard indir (App Store)

Android için mScorecard indir (Play Store)


theScore (Ücretsiz)

theScore gerçekten iyi spor haber uygulamalarından biridir. Futbol, beyzbol, basketbol, hokey ve golf de dahil olmak üzere çeşitli sporları kapsar. Buna PGA, LGPA, Ryder Cup, Avrupa Turu ve diğerleri dahildir. Golf ve diğer sporların tadını çıkaranlar için de iyi bir fikirdir. theScore reklam içeren ücretsiz bir uygulamadır.

iOS için theScore indir (App Store)

Android için theScore indir (Play Store)


Skydroid (Ücretli)

Skydroid, hepsi bir arada bir golf uygulaması. Daha önce diğer uygulamalarda bahsettiğimiz bir çok özelliği var. Bu, yeşil, su tuzakları, bunkerler, ağaçlar ve hedef noktalardaki mesafeleri ölçen bir GPS izleyici içerir. Ayrıca, ücretsiz ders yüklemeleri, çekim izleme, rezervasyon hizmeti ve diğer birkaç eğlenceli özellik sunuyor. 30.000 üzerinde bir ders kütüphanesine sahiptir.

iOS için Skydroid indir (App Store)

Android için Skydroid indir (Play Store)


SwingxSwing Golf GPS (Ücretsiz)

SwingxSwing, hepsi bir arada bir golf uygulamalarının bir diğeridir. GPS, skor tutma ve benzeri özelliklere sahiptir. Uygulamanın ücretsiz sürümü bir GPS aralığı göstergesi, dijital puan kartları, handikap skorları, TeeOff aracılığıyla rezervasyon ve Apple Watch ve Android Wear desteği içermektedir. Bir sanal caddy, daha iyi hava durumu istatistikleri, kulüp izleme ve diğerleri de dahil olmak üzere bazı ek özellikler için Looper’e isteğe bağlı bir abonelik var. Ücretsiz sürümü meraklılar için yeterince iyidir.

iOS için SwingxSwing Golf GPS indir (App Store)

Android için SwingxSwing Golf GPS indir (Play Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir