Artweaver Free: Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve boyama programı

Artweaver Free, fantastik tablolar oluşturmasına olanak tanıyan basit, kullanımı kolay ücretsiz fotoğraf düzenleme ve boyama programı.

Artweaver, biraz Photoshop’ı andıran bir grafik tasarım ve sanat programıdır. Artweaver, sadece hobi tezgahı için değil aynı zamanda pek çok profesyonel için de uygun araçları ve kaynakları içerir. Program hem keyif amaçlı boyama yapmak isteyen acemi kullanıcılar hem de profesyonelce fotoğraflar elde etmek isteyen ileri düzey kullanıcılar için ideal bir uygulamadır.

Artweaver Free

Artweaver Free indir

Boyama yapmayı seviyorsanız, Artweaver, gerçekçi fırçalarla dolu olan tam özellikli fotoğraf düzenleme ve boyama aracıdır. Uygulamanın pek çok artı yönü vardır. Arayüzü Photoshop‘a çok benzemektedir. Bu nedenle, Artweaver arayüzü, birçok insana aşina gelecektir. Elbette daha sade ve karmaşıklıktan uzaktır. Kullanmak istediğiniz araçlara kolayca ulaşabilir ve istediğiniz şekilde düzenlemeler yapabilir veya sıfırdan yeni görüntüler elde edebilirsiniz.

Katman desteği vardır

Artweaver, diğer bir çok fotoğraf düzenleme programlarından olduğu gibi katman yapısına sahiptir. Yani, bir arka plan bırakın ve ardından bu arka plana resim veya tasarımın üstünde görünecek tasarımlarda çalışmanıza olanak tanır. Bu işlevsellik, bir kullanıcıya çok yönlülüğü sağlar. Özellikle resmin arka planını çıkartıp şeffaf yapmak isteyenler için faydalı olabilir.

Artweaver Free indir

Araçlar üzerinde kontrol sağlar

Artweaver uygulamasının denetim özelliği de ön plana çıkmaktadır. Birçok benzeri uygulama türü ile, örneğin bir fırça üzerinde çok basit bir denetime sahiptir. Artweaver ile araçlar üzerinde kontrol sağlamaktadır. Örneğin, bir dijital fırça ile yapılan işlemi gerçekten ince ayar yapabilirsiniz. Buna ek olarak, bir fırça kullanıldığında, aynı anda bağımsız bir renk paleti açılır.

Artweaver indirmek ve yüklemek kolaydır ve her ikisi de hızlı bir şekilde çalışır. Bugün İnternet’te bulunan diğer benzer programlardan farklı olarak, Artweaver gerçekten ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır. Ek olarak, görünüşte özgür olan diğer ürünlerin çoğundan farklı olarak, Artweaver iliştirilmiş parçalarla gelmiyor. Örneğin, bir sürü zahmetli reklam yazılımı indirme işlemine eşlik etmez.

Artweaver Free indir

Artweaver Free ücretsiz fotoğraf düzenleme ve boyama programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemlerle uyumludur.

Artweaver Free ve Artweaver Plus olmak üzere iki ayrı sürüme sahiptir. Dilerseniz ücretsiz sürümü indirebilirsiniz, dilerseniz ücretli sürümün deneme sürümünü indirebilir ve kullanımdan sonra satın alabilirsiniz. Ama emin olabilirsiniz ki, ücretsiz sürümü ihtiyacınız olan temel araçların çoğunu sağlamaktadır.

Windows için Artweaver Free indir (12MB)

Windows için Artweaver Plus indir (21MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir