Beraber Oynayacağınız Android ve iOS için En İyi Bluetooth Oyunları

İnternet üzerinden oynadığınız yüzlerce çok oyunculu oyun var ve dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla karşılıklı oynayabiliyorsunuz. Ancak aileniz veya arkadaşlarınızla aynı ortam oyun oynamak istemez misiniz? Bunun için en iyi seçim Bluetooth oyunlarıdır. Bluetooth tabanlı oyunlar ile arkadaşınızın telefonuyla birbirinize karşı oynamak için gerçek zamanlı olarak bağlanabilirsiniz.

Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden bağlanarak, özellikle karşılıklı veya çoklu oyunculu oyunları oynamak daha keyifli hale gelecektir. İki arkadaş berabersiniz, aynı oyunu rakip olarak oynamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ücretsiz oyunları Android veya iPhone telefonlara yükleyin arkadaşlarınızla beraber aynı oyunu karşılıklı oynayın. Bazı oyunlar gerçekten çok güzel görünüyor. Evet lafı fazla uzatmadan hemen oyunlara bir göz atalım.

Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi Android ve iOS oyunlara göz atalım.

1. Warlings: Armageddon

Lazerler, füzeler, motorlu testereler, makineli tüfekler ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere bazı silahlarla rakiplerinizi patlattığınız saf bir ateş gücü gösterisiyle deli bir oyun. Rakibinizle Bluetooth üzerinden savaşmak için kullanabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir birlikler grubu oluşturabilirsiniz.

İndir: Android

2. Virtual Table Tennis

Masa tenisini seviyorsanız, o zaman bu 3D fizik tabanlı sanal masa tenisi oyununu seveceksiniz. Tasarruflarınızı ayarlamak için görsel kontroller sunar ve rakibinizi zekice geçirmek için çılgın hileler çıkarır. Çoğunlukla turnuvayı kazanmakla birlikte, Bluetooth veya yerel WiFi üzerinden arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

İndir: Android | iOS

3. Racers Vs Cops

Racer Vs Cops, hem polis, hem de bir yarışçı olabileceğiniz güzel bir oyun. Biriniz polis, diğeriniz yarışçı olarak rekabet edebilirsiniz. Polis olursanız, yarışçının arabasına zarar vermeniz, yok etmeniz gerekiyor. Yarışçı olursanız da, arabanız yok edilmeden önce yarışı bitirmeniz gerekiyor.

İndir: Android | iOS

4. Carrom 3D

Carrom, eskiden beri oynan retro oyunlardan biridir ve bunun sanal kopyasıdır. Oyun gerçek bir carrom tahtasının en iyi oyun deneyimini sunar. Oyun, farklı zorluk seviyelerine sahip bir bilgisayara karşı oynanabilir veya gerçek zamanlı olarak oynamak için Bluetooth veya WiFi üzerinden arkadaşınıza bağlanabilirsiniz.

İndir: Android

5. Standoff Multiplayer

Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla yoğun mücadeleye sokan bir karşı terör FPS oyunudur. Temel çevrimiçi çok oyunculu desteğin yanında Standoff, arkadaşlarınızla birlikte Bluetooth veya yerel WiFi üzerinden oynamanıza izin verir.

Keskin nişancı veya fırtına asker gibi rolleri seçerek, özel rolünüz için özelleştirilmiş silahlar alırsınız. Daha sonra kendi tercih ettiğiniz stilde rakibinizi yok edebilirsiniz.

İndir: Android | iOS

6. DUAL!

Atari koparmaya benzer bir kavrama sahip çok basit bir oyun ancak farklı modlarla yükseltildi. Siz ve arkadaşınız birbirine bakan ön tarafta oturup oyunun bir ekrandan diğerine topu (mermiyi) gönderirsiniz. Ya temel çubuğunu arkadaşınızın telefonundan gönderilen kurşunlardan kurtarmanız veya topu saptırmanız gerekir.

İndir: Android | iOS

7. BombSquad

BombSquad oyununda rakiplerinizi bombalamak için farklı bombalar kullanabilirsiniz. Ninjalar, korsanlar, robotlar ve kilidini açabileceğiniz barbarlar gibi eğlenceli karakterler var. Ve kendi yararları ile size fayda sağlayacak veya patlatılan inanılmaz haritalar var.

Arkadaşlarınızla oyun oynamak için Bluetooth veya yerel WiFi üzerinden bağlanabilirsiniz. Eminim oyunun pürüzsüz kontrollerini, saldırı ve savunmanın eğlenceli yollarından hoşlanırsınız. En iyi yanı, 8 taneye kadar arkadaşınızla oynayabilirsiniz.

İndir: Android

8. Sea Battle 2

10 milyondan fazla insanın bulunduğu yeni araçlar ve kullanıcı tabanlarıyla takviye edilen tipik bir savaş gemisi oyunu. Oyunun not defteri stilindeki grafikleri eğlenceli animasyonlarla birlikte gerçekten çekicidir.

Stratejinizi oluşturmak ve rakibinizin gemilerini batırmak için mayınlar, radarlar, uçak saldırıları ve diğer pek çok aleti kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla Bluetooth üzerinden veya aynı telefonda sırayla oynayabilirsiniz.

İndir: Android | iOS

9. Real Steel World Robot Boxing

Real Steel filmine dayanan bir video oyunu. Bu oyunda inanılmaz filmler ve süper güçlerle yoğun robot savaşları yaparsınız. Oyun, filmin Zeus, Atom, İkiz Şehirler ve daha pek çok popüler robota sahiptir. Çıplak görsellerle grafikler de oldukça iyi.

Hem çevrimiçi oynayabilir hem de turnuvalara katılabilir veya arkadaşlarınızla yerel WiFi veya Bluetooth üzerinden oynayabilirsiniz. Robotlar yükseltilmiş ve onları boyama özelliği de dahil olmak üzere, beğeninize göre özelleştirilebilir.

İndir: Android | iOS

10. Respawnables

Bu listedeki bir başka FPS oyunu Respawnables benzersiz bir mizah ve eğlenceli (ve erkekçe) karakterler ile geliyor. Savaş alanında tamamen tahrip olan kısa eşleşmelerle hızlı tempolu bir oyundur. Aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca öğe ve silah vardır. Karakterlerin ve silahların görünümünü özelleştirebilirsiniz.

İndir: Android | iOS

11. Spaceteam

Çok sınırlı bir zamanda verilen talimatları izleyerek uzay gemisinin kontrol panelini düzeltmeniz gereken benzersiz bir çok oyunculu oyundur. Bununla birlikte, talimatlar telefonda arkadaşınıza verilir. Arkadaşınızın size talimatları bağırması gerekecek ve kontrol panelini düzeltmek için çabucak davranmanız gerekecek.

Adından da anlaşılacağı üzere, hem talimatların hem de kontrol panelinin çok sınırlı bir zamanlayıcıya sahip olması nedeniyle bir takım gibi davranmanız gerekir. Bu oyunun ekip çalışması yapmak için harika bir yol olduğunu söyleyebiliriz.

İndir: Android | iOS

12. Sonic 4 Episode II

Meşhur Sonic oyununun devamı. Sonic ve Tails’in zafer için acele ettiği ve kemik kırıcı patronları yok eden 3D ve 2D tabanlı eğlenceli düzeyler var.

Bluetooth ile arkadaşınıza bağlanabilir ve mevcut karakterlerden Sonic veya Tails’den birini seçebilirsiniz. Daha sonra ikinizin de seviyeleri temizleyip birbirlerine yardım etmesi gerekecek.

İndir: iOS

Dolayısıyla, bunlar Bluetooth ile arkadaşlarınızla oynatabileceğiniz en iyi oyunlardır. Bu oyunlardan herhangi birinde Bluetooth bağlantı problemi yaşarsanız, önce Bluetooth ile bağlanmayı deneyin ve oyunu başlatın.

Siz hangi oyunları oynuyorsunuz? Listede olmayan oyunlarınız varsa, yorumlarınızla bize bildirin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir