D3DGear İndir – Oyun videosu kaydetme ve canlı yayın programı

D3DGear, Windows bilgisayarınızda oyun videosu kaydetmek ve canlı yayın yapmak için kullanabileceğiniz gelişmiş bir programdır. Oynadığınız oyunlardan videolar kaydedebilir veya takipçiler için bilgisayarınızdan canlı yayın yapabilirsiniz.

Birçok oyuncu oyundaki becerilerinden çok övünmektedir ve bunları başkaları ile paylaşmak için oyun görüntülerini kaydetmek ister. Standart ekran kaydedicilerin çoğu oyunlarla uyumlu değildir ancak oyununuzu kaydetmek için kullanabileceğiniz çok sayıda uygulama bulabilirsiniz. D3DGear programı özellikle DirectX, OpenGL, Vulkan API, Oculus Rift API veya Mantle API alt yapısı kullanan oyunları destekler.

D3DGear ile oyun videosu kaydetme ve canlı yayın yapma

Diğer benzer uygulamalar gibi, D3DGear ekran görüntüleri kaydetmenize, ekran görüntüleri almanıza ve mevcut oyununuzu görüntülemenize izin verir; ancak aynı zamanda video beslemeleri yayınlama imkanı sağlayarak oyununuzu canlı yayın yapma imkanı sağlar.

Oyunları yavaşlatmadan kolay ve hızlı bir şekilde oyun görüntülerini kaydeder. Oyun kayıt özelliği oyun için çok az etki yapmaktadır, oyunun gecikmesine veya kare hızının düşmesine neden olmaz. Yüksek kaliteli oyun videoları kaydetme yeteneğine sahiptir. D3DGear oyun kayıt işlevi, mikrofon kaydı, bas-konuş kaydı ve yüz kamerasını ekleyerek kaydetmeyi destekler. D3DGear, bir filmin sesli yorumuyla oyun oynamak isteyen oyuncular için mükemmel bir video oyun kaydedicisidir.

D3DGear oyun videosu kaydetme programı, Battlefield 1, Crysis 3, Arma III, Grand Theft Auto V, Forza Horizon 3 ve daha pek çok grafiksel yoğun kaynaklı oyunlarla çok iyi çalışır.

D3DGear ücretli bir programdır. Sınırlı değerlendirme süresi dışında, programın deneme sürümünde herhangi bir kısıtlama yoktur. Kurulum dosyası küçük boyuttadır ve kurulum adımları kolaydır. Program, Windows Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 sistemleri ile çalışır ve DirectX8, DirectX9/9Ex, DirectX10/10.1, DirectX11/11.1, DirectX 12 gibi birçok DirectX sürümünü destekler.

D3DGear’ın kontrolleri, sekmeli bir arayüz üzerinde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Ekran görüntüsünde ve kayıt özelliklerinde, ayrıca yayın ve P2P akış yeteneklerinde çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Yazılım, ekranın belirli bir alanını, FPS’nin görüntüleneceğini seçmenizi ve yazı tipi için farklı bir renk ve boyut seçmenizi sağlar. Ekran görüntüleri JPG, BMP, PNG ve GIF formatında kaydedilebilir ve uygulamayı çerçeve oranını anlık görüntülere dahil edecek şekilde ayarlayabilir, bir zaman damgası ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Kayıt özelliğini yapılandırırken, AVI, MP4, AVI2 ve WMV video formatları arasında seçim yapabilir, bir çözünürlük ve kare hızı ayarlayabilir, farklı video codec bileşenleri seçebilir, ses kaydını etkinleştirebilir, surround kanalları stereo ve daha fazlasına dönüştürebilirsiniz. D3DGear, her işlev için kısayol tuşu atamanızı sağlar. Bir oyun oynarken, bu kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz ve uygulama kayıt, yayın vb. işlemlerine başlayacaktır. Kayıtlar ve ekran görüntüleri otomatik olarak seçtiğiniz bir klasöre kaydedilir.

Oyun oynarken performansınızı etkilememek için, D3DGear, yayın ve akış özellikleri için farklı video ayarları yapmanıza izin verir. Bir URL, yayın tuşu veya gerekli diğer bilgileri eklemenin yanı sıra daha küçük bir çözünürlük ve farklı bir kare hızı seçebilirsiniz.

D3DGear indir

D3DGear oyun videosu kaydetme ve canlı yayın yapma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 sistemleri ile uyumludur. 15 günlük deneme sürümüdür.

Windows için D3DGear indir (20 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir