Dave Gnukem Oyunu İndir – PC için Ücretsiz Retro Arcade Oyunu

Dave Gnukem oyunu Windows ve Mac bilgisayarda oynayabileceğiniz ücretsiz Retro arcade oyunu. Dave Gnukem, 2D kaydırmalı bir platform oyunudur. Super Mario tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Dave Gnukem oyunu daha önceden sunulmuştu ancak özellikle 2016 ve 2017 yıllarında sürekli güncellemeler yapıldı. Oyun, Windows ve Mac OS X sistemlerde çalışmaktadır. Sistemler arasında sürüm farklılıkları olsa da, aynı kalitede oynayış sunuyor.

Dave Gnukem oyunu

Dave Gnukem oyunu “Hareket eden her şeyi vur” şeklinde kendini tanımlıyor. Sürekli ilerleme kaydederek karşınıza çıkan her şeyi vurmanız gerekiyor.

Dave Gnukem oyunu indir

Dave Gnukem oyunun en cazip tarafı ise, küçük dosya boyutuna sahip olmasıdır. Windows 10’dan XP’ye kadar tüm Windows PC’lerde çalışır. Gördüğünüz ekran görüntüleri Windows 10 bilgisayar üzerinde alınmıştır.

Dave Gnukem oyunu nasıl oynanır?

Dave Gnukem oyunu başlattığınızda, yukarıdaki ekran görünür. Redefine Keys seçeneğine gidin ve kullanacağınız tuşları belirleyin. Yukarı, sağ, sol, zıplama ve ateş etme tuşlarını belirleyin. Eğer herhangi bir değişiklik yapmazsanız, Ctrl tuşu zıplama, Alt tuşu ateş etme, sağ ve sol ok tuşları kullanılmaktadır.

Super Mario benzeri oyunlardan hoşlanıyorsanız ve oynamak sizin için eğlenceliyse (beklediğiniz destekleyici özellikleri vardır; tuşları yeniden tanımlama, oyunu kaydetme / devam ettirme, yüksek puanlar vs.

Dave Gnukem oyunu indir

Oyunun genel özelliklerine baktığımız zaman, en güzel tarafı ise Duke Nukem Forever gibi sonsuza dek süren bir oyun olmasıdır. Orijinal Duke Nukem 1 oyun öğelerinin neredeyse hepsi bu oyunda da mevcuttur.

Dave Gnukem oyunu güncellemeler ile yeni özellikler ve geliştirmeler eklenmektedir. Dave Gnukem 0.81 ile büyük atlama canavarları, roketler, temel Dr. Proetton ve son oyun dizisinin temelleri, su, yeni boşluk seviyeleri oluşturmak için yeni bir seviye düzenleme komutu ve birkaç hata düzeltmesi ve hareketli grafik geliştirmeleri eklenmiştir.

Dave Gnukem oyunu indir

Dave Gnukem oyunu Windows ve Mac OS X sistemler için farklı sürüm ve yükleyiciler içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows için Dave Gnukem 0.81 indir (21 MB)

Mac OS X için Dave Gnukem 0.65 indir (33 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir