Dergi Kapağı Hazırlama Siteleri

Dergi kapağı hazırlamak için online siteleri kullanabilirsiniz. Sizler için sıraladığımız bu dergi kapağı hazırlama sitelerine bir göz atabilirsiniz.

Yüzünüzü bir dergi kapağına koymak istemez misiniz? Bunu Photoshop ile yapmak mümkündür, ancak elbette beceri gerektirir. Çevrimiçi web uygulamalarını kullanmak varken, neden daha zorunu tercih edelim? Hiçbir tasarım becerisine sahip olmadan dergi kapakları oluşturmak için kullanabileceğiniz yaklaşık 9 siteyi paylaşıyoruz.

Esquire, Cosmopolitan, Glamour veya Times Magazine, aşağıdaki araçlara bir göz atın ve neler olduğunu görün. Arkadaşlarınıza şaka yapmak için bile kullanabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan program kullanmadan dergi kapağı yapma siteleri ile kolayca her şeyi hazırlayın.

FotoJet dergi kapağı hazırlama sitesi

Magazine Cover Maker ile, tek bir tıklamayla People, Playboy, Time, Fortune gibi ünlü dergilerin üzerine kendi resminizi yerleştirebilirsiniz. Site seçim şablonları ve çalışmak için kullanımı kolay basit bir arayüze sahiptir. Hazırladığınız dergi kapaklarını JPG veya PNG olarak kaydedebilir veya doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

FotoJet ile dergi kapağı hazırlama

PhotoFunia dergi kapağı hazırlama sitesi

PhotoFunia, fotoğraflarınızı ayarlama, kartpostal oluşturma, komik yüzler, çizimler, çerçeveler ekleme ve fotoğraflarınızı dergi kapağına ekleme olanağı sunan çevrimiçi bir hizmettir. Sadece resminizi içeren genel bir dergi kapağına sahip olmak yerine, bu hizmet, dergi ile gerçek hayat ayarlarını fotoğraflarınızla birleştirmenizi sağlar.

PhotoFunia ile dergi kapağı hazırlama

Funny Photo dergi kapağı hazırlama sitesi

Funny Photo, çeşitli fotoğraf efektleri, çerçeveler, kartpostal ve kolaj şablonlarıyla fotoğraflarınızı zenginleştirip kendinize has bir dergi kapağı hazırlama imkanı sağlar. Bir fotoğrafı kullanmadan önce rötuş yapmanıza yardımcı olabilecek bir fotoğraf düzenleyicisi vardır. Birkaç tane daha modern olanları içeren bir dizi dergi bulacaksınız.

Funny Photo ayrıca Türkçe arayüz desteği sağlamaktadır.

Funny Photo ile dergi kapağı hazırlama

BigHugeLabs dergi kapağı hazırlama sitesi

BigHugeLabs, dergi kapağı hazırlamak için fotoğraflarınızı yüklediğinizde size birkaç seçenek sunar. Bilgisayardan, Instagram, Facebook veya Flickr fotoğraf akışınızdan yapmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, bu araçla dergi düzeninizi, başlık, etiket satırı, yayın tarihi ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Üstüne üst üste gelmek için, bunu bir kartpostal oluşturmak için bile kullanabilirsiniz.

BigHugeLabs ile dergi kapağı hazırlama

Madmagz dergi kapağı hazırlama sitesi

Madmagz, sadece dergi kapağı değil, çizgiye göre bütün bir dergi oluşturmanızı sağlayan çevrimiçi bir araçtır. Önceden hazırlanmış dergi şablonları var ve bunlardan birini seçebilirsiniz: modern, klasik, pop sanat, görsel, minimal, bülten, romantizm, temiz, düz ve daha fazlası.

Not: Aslında ücretli bir hizmettir, bazı ücretsiz seçenekleri vard – ücretsiz olarak bir web dergisi sürümünü oluşturabilirsiniz. Ayrıca, Google ve Facebook hesabından giriş yapma veya bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor.

Madmagz ile dergi kapağı hazırlama

LucidPress dergi kapağı hazırlama sitesi

LucidPress, broşürler, posterler, el ilanları, davetiyeler ve bültenler ile birlikte bir dergi kapağı oluşturmanızı sağlar. Her biri markanıza uyacak şekilde ayarlanabilen önceden hazırlanmış dergi şablonlarından birini seçebilirsiniz. Bu araç ücretlidir, ancak kendinize sadece bir dergi kapağı oluşturmak istiyorsanız, bunu ücretsiz yapabilirsiniz.

Not: Ücretsiz kullanıcı hesabı oluşturarak belge başına üç sayfa ve 25MB depolama alanı hizmetinden faydalanabilirsiniz.

LucidPress ile dergi kapağı hazırlama

Fakeazine dergi kapağı hazırlama sitesi

Fakeazine, 100’den fazla dergi arasından seçeceğiniz kapak şablonları var. Bir fotoğrafı yükleyebilir ve ardından yakınlaştırıp uzaklaştırarak, istediğiniz gibi sürükleyerek ve hatta arka plan rengini değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, bu dergi kapağını sosyal ağlar, forumlar vb. aracılığıyla paylaşacak bir kod alacaksınız.

Fakeazine ile dergi kapağı hazırlama

Canva dergi kapağı hazırlama sitesi

Canva, resimlere yazı eklemek için popüler bir çevrimiçi araçtır. Fotoğrafınız, sunumunuz, posteriniz, farklı sosyal medya profiliniz ve kapak resimleriniz, blog yazı görüntüleriniz, özgeçmişleriniz ve daha birçoğuyla birlikte dergi kapağı oluşturmak mümkündür. Her resim türü için önceden yapılmış tasarımlar var, böylece kendi resim ve yazılarınızı yerleştirebilirsiniz.

Canva kullanım arayüzü Türkçe desteği sunmaktadır.

Canva ile dergi kapağı hazırlama

Pulp-O-Mizer dergi kapağı hazırlama sitesi

Pulp-O-Mizer, kağıt hamuru dergilerinden hoşlanıyorsanız, fotoğrafınızı hamur dergi kapağına koymanızı sağlar. Özelleştirici araç, yazı, sütunlar, hizalama, metin boyutu, gölge, yazı tipi ve daha fazlasını ayarlamanızı sağlar. Daha sonra, kapağı indirebilir veya tişörtlere, kupalara, iPad kılıflarına ve daha fazlasını basmak için kullanabilirsiniz.

Pulp-O-Mizer ile dergi kapağı hazırlama

Dergi kapağı hazırlamak için siz hangi hizmeti kullanıyorsunuz? Kullanımınız ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir