Digicam Photo Recovery: Silinen Fotoğrafları Kurtarma Programı

Digicam Photo Recovery yanlışlıkla silinen resimleri veya fotoğrafları geri getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe fotoğraf kurtarma programı.

Dijital kameralar, bugün hiç olmadığı kadar ucuzdur ve fotoğraf çekmeyi seven herkesin neredeyse bir dijital fotoğraf makinesi var. Dijital kameraların neredeyse hepsi, beğenmediğiniz fotoğrafları silmek için fotoğrafları görüntüleme ve silme yeteneğine sahiptir. Ancak, silmek istemediğiniz bazı fotoğrafları yanlışlıkla sildiyseniz ne olacak? Digicam Photo Recovery silinmiş resimleri / fotoğrafları dijital kameradan kurtarmanıza yardımcı olacak.

Digicam Photo Recovery: Ücretsiz Fotoğraf Kurtarma Programı

Digicam Photo Recovery, dijital fotoğraf makinelerinden silinen fotoğrafları kurtarmayı sağlamak amacıyla tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir ücretsiz ve Türkçe bir yardımcı programdır. Silinmiş resimleri veya fotoğrafları kısa sürede geri getirmeniz mümkündür. Yanlışlıkla silinen resimleri kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Fotoğrafları kurtarmanın yanı sıra, dijital fotoğraf makinesindeki resimlerinizi kimsenin kurtaramayacağı şekilde silme yeteneğine de sahiptir. Bazı resimleri, kimsenin görmemesini isteyebilir ve bu neden geri dönüşümsüz silmek isteyebilirsiniz. Programın bu özelliği sayesinde kalıcı olarak fotoğraf silmek bile mümkündür.

Digicam Photo Recovery kullanmaya başlayın

Digicam Photo Recovery ücretsiz olarak indirin. Çok küçük dosya boyutuna sahiptir. Digicam Photo Recovery programını çalıştırmadan önce bir USB kablosu kullanarak dijital fotoğraf makinenizi bilgisayara takmanız gerekiyor. Dijital fotoğraf makinenizin hafıza kartı, bilgisayarınızda çıkarılabilir bir sürücü olarak görünür. Bu taşınabilir sürücüyü, gösterildiği gibi, Digicam Photo Recovery yazılımındaki açılır liste kutusundan seçebileceksiniz:

Doğru taşınabilir sürücüyü seçtikten sonra, aramayı başlatın ve sonra tek yapmanız gereken Resimlerimi Bul düğmesini tıklamak. Kurtarılan dosyaları kaydetmek istediğiniz bir klasör seçmenizi ister. Sabit diskinizdeki gibi farklı bir disk sürücüsünde bir klasör seçmelisiniz. Sonra, Digicam Photo Recovery silinen fotoğrafları taramak ve kurtarılan fotoğrafları seçtiğiniz hedef klasöre yerleştirmek için seçtiğiniz çıkarılabilir sürücünüzün her sektörüne gidecektir.

Digicam Photo Recovery Türkçe indir

Digicam Photo Recovery ücretsiz resim / fotoğraf kurtarma programı, Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Windows için Digicam Photo Recovery indir (1.5 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir