ESET NOD32 Antivirus Türkçe İndir

ESET NOD32 Antivirus, sistem kaynaklarını önemli ölçüde etkilemeden kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü bir koruma sağlayan gelişmiş en iyi antivirüs programlardan biridir. Daha önceki ön yargılarınızı bir kenara bırakarak deneme sürümünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bratislava merkezli ESET, yaklaşık 25 yıl önce bir grup arkadaşıyla NOD antivirüs ürününü pazarlamak için kurdu. Günümüzde, tüm önemli platformları kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve dünya genelinde 100 milyon müşteriye sahiptir. ESET NOD32 Antivirus, şirketin temel ürünüdür. Çekirdek antivirüs görevine rakiplerinden çok daha fazla odaklanıyor – dosya parçalayıcı, şifre yöneticisi veya diğer bonus ekstraları yok – ancak bu paketin özelliklerde kısa olduğu anlamına gelmiyor.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için kötü amaçlı kolara karşı son derece gelişmiş bir koruma sağlar. İlk olarak ödüllü NOD32 antivirus sisteminde sunulan ESET LiveGrid tarama motoruna dayalı ESET NOD32 Antivirus, sabit reaktif imza güncellemelerine gereksinim duymadan sıfır gün süreli tehditlere karşı benzersiz koruma sunmaya devam ediyor.

Basit amaçlarla geliştirilen antivirüs programlarla kıyaslamaya gerek yok. Gerçek zamanlı malware korumasının yanı sıra, fidye yazılımlara karşı koruma özellikleri içermektedir. Bulut tabanlı teknolojisi sayesinde, en yeni kötü amaçlı yazılımları hızlı bir şekilde algılamaya yardımcı olmaktadır. Kimlik avı koruma modülü sayesinde, aldatmaya çalışan web siteleri algılar ve engeller.

ESET NOD32 Antivirus indir

Antivirüs programı kullanmama gerek var mı diye sürekli sorular sorulmaktadır. Eğer, bilgisayarınızdan hiçbir türlü İnternet’e bağlanmayacaksınız, o zaman antivirüs programı kullanmanız gerekmez. Ama bunun dışında kesinlikle bir güvenlik programının olması gerekmektedir.

ESET NOD32, kötüye kullanımları engellemek, fidye yazılımından korumak ve PowerShell ve kötü amaçlı JavaScript kullanarak saldırıları tespit etmek için fazladan katmanlara sahiptir. Bir Aygıt Denetimi modülü, USB çubuklarına, harici sabit disklere, optik depolama ortamına, hatta Bluetooth ve FireWire ile bağlanan aygıtlara erişimi kontrol ederek diğer aygıtlardan gelen enfeksiyon riskini sınırlar.

ESET NOD32 Antivirus performansı

E-postanıza, güçlü, verimli ve kullanımı kolay bir antivirüs arıyorsanız, ESET NOD32 Antivirus 15 günlük deneme sürümünü indirmekten çekinmeyin.

ESET NOD32 Antivirus, güvenlik yazılımı alanında tartışmasız bir referans, piyasadaki en güçlü ve güvenilir antivirüslerden biridir. Birçok bağımsız laboratuvar tarafından test edilmiş olup, hepsi mükemmel işaretleri vermiştir.

ESET NOD32 Antivirus indir

ESET NOD32 Antivirus güvenlik yazılımı, bilgisayarları virüsler, solucanlar, truva atları, casus yazılımlar, reklam yazılımı ve kimlik avı gibi çeşitli tehditlere karşı, ayrıca gelişmiş buluşsal tespit sistemi aracılığıyla bilinmeyen tehditlere karşı etkili biçimde koruma sağlar. İnternet’i tararken, Active X ve Java uygulamaları da gerçek zamanlı koruma motoru tarafından taranır. E-posta istemcilerinde veya tarayıcılarda virüs saldırılarına karşı koruma elde edersiniz ve verileriniz mali işlemleriniz sırasında veya sosyal ağlara bağlandığınızda korunur.

ESET NOD32 Antivirus Özellikleri

Proaktif ve akıllı algılama için ThreatSense teknolojisini kullanıyor. Bu güçlü algılama sistemi, yeni tehditler söz konusu olduğunda bile gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılımları algılama yeteneğine sahiptir. Virüs veritabanına entegre olmadan önce yeni tehditlerin %90’ını tespit etme yeteneğine sahiptir. Ayrıca doğrudan sistem belleğine yüklenen kötü niyetli yazılımları izler, çeşitli analiz ve güncelleme işlemlerinin önemli, etkili ve hızlı bir şekilde yapılmasına izin vermez. En iyi özelliklerinden biri de, sistem kaynaklarını daha az kullanmaktadır.

Ransomware koruması uygulamaların davranışını ve kişisel verilerinizi değiştirmeye çalışan işlemleri izler. Oyun modu, özelleştirilmiş ayarlar oyun oturumları sırasında koruma işlemini kolaylaştırır. Antispyware, sizi gizli arka kapı programlarından, yükleyicilerden, açıklardan yararlanma uygulamalarından, ayırıcılardan, veri hırsızlıklarından, parola çalan yazılımlardan ve basılan tuşları kaydeden yazılımlardan korur.

ESET NOD32 Antivirus arayüzü hafif ve sezgiseldir. Geniş bir kitleye yönelik olarak tasarlanan bu taramalara, zaman programlarına, istatistiklere, karantina alanlarına ve araçlara basitleştirilmiş erişim sağlar. Araçlar, deneyimli kullanıcılara acemi kullanıcılar için ayarları değiştirme olanağı sağlayacaktır. Yazılım aynı zamanda, kullanıcı bir oyun başlattığında kaynakları serbest bırakan bir “oyuncu modu” nun yanı sıra dizüstü bilgisayarları koruyan, pillerini boşaltmamaya özen gösteren bir “dizüstü modu” da sunuyor. Yazılım ayrıca acil durumlarla başa çıkmak için CD veya USB önyüklenebilir medyanın oluşturulmasını önermektedir.

ESET NOD32 Antivirus Türkçe indir

ESET NOD32 Antivirus gelişmiş antivirüs programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemler için ayrı yükleyiciler içermektedir. ESET NOD32 Antivirus programının 15 günlük deneme sürümüdür. Sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows 32-Bit için ESET NOD32 Antivirus indir (105 MB)

Windows 64-Bit için ESET NOD32 Antivirus indir (111 MB)


1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir