ExtremeCopy İndir – Ücretsiz dosya kopyalamayı hızlandırma programı

ExtremeCopy, Windows bilgisayarda dosya kopyalamayı hızlandırmayı amaçlayan ücretsiz ve basit bir programdır. Sadece kopyalama değil, ayrıca dosya taşımak içinde çok faydalı olacaktır.

Windows 10 sistemi ile her şey daha hızlansa da, bazen yardımcı programlara ihtiyaç duyarız. Windows 10’dan daha eski sürümler kullanıyorsanız dosya kopyalamayı hızlandırmak için ExtremeCopy programından yardım alabilirsiniz. Windows 10 için neden öneriyorum, çünkü sistem içinde dosya kopyalamanın zaten hızlı olmasından dolayıdır. Bir konumdan diğerine dosya kopyalama gerçek çok hızlıdır. Eğer, dosya kopyalamayı daha organize bir şekilde yapmak istiyorsanız tavsiye ederim.

ExtremeCopy kolay kullanım sunar

Programın kullanımı çok kolaydır. ExtremeCopy indirin, kurulumu yapın ve çalıştırın. Üst kısım, kopyalanacak veya taşınacak dosya veya klasörlerin ekleneceği kısımdır. Sürükleyin bırakın veya Source File/Folder: kısmından dosya ve klasörleri ekleyin. Daha sonra Destination Folder kısmından hedefi seçin. Kopyalamak istiyorsanız Copy, taşımak istiyorsanız Move düğmesine tıklayın.

Eğer dosya veya klasör boyutu küçükse, ekranda kopyalanma veya taşınma ekranı bile çıkmadan işlem tamamlanacaktır. Evet gerçekten başarılı buldum. More düğmesine tıklayarak, gelişmiş ayarlamalarda yapabilirsiniz.

Program gerçekten işe yarıyor mu?

Windows 10 (64Bit) bilgisayarımda denedim, yaklaşık 1.5 GB boyutundaki klasörü 1 saniye bile olmadan taşıdı. Daha sonra 15.4 GB’lık bir klasörü 5 saniyede taşıdı. Bu beni gerçekten şaşırttı ve kesinlikle işe yaradığını gösterdi.

Donanım farklılıklarına ve kullanılan Windows sürümüne göre farklılık gösterebilir. Ben denedim ve gerçekten çok başarılı buldu. Windows 10’a bağlı olarak da hızlı olabileceğini düşünüyorum. Ne olursa olsun, şuan için dosya kopyalama hızından pek memnun değilseniz ExtremeCopy kullanın.

Kullandığınız zaman gerçekten işe yarıyor mu diye merak ediyorum. Yorumlarınızla bize bildirin. Pek çok kullanıcı işe yaradığını söylüyor, ancak bazıları da işe yaramadığını söylüyor. Anlaşılan program, çok büyük dosyaları kopyalamada o kadarda fark yaratmıyor. Yinede denemekten zarar gelmez.

ExtremeCopy ücretsiz bir programdır, ayrıca ExtremeCopy Professional Edition sürümü de var. Eğer ücretsiz program işe yarıyorsa, o zaman ücretli sürümü deneyebilirsiniz. Birden fazla dosyayı tek bir hedefe daha hızlı kopyalamayı sağlayabilir.

ExtremeCopy indir

ExtremeCopy, dosya kopyalamayı veya taşımayı hızlandıran program tüm Windows sürümleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Windows 32-Bit için ExtremeCopy indir (3.5 MB)

Windows 64-Bit için ExtremeCopy indir (4.5 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir