FileASSASSIN her türlü kilitli dosyayı silmeye yardımcı program

Bir dosyayı açarken bilgisayar ekranında genel hata mesajlarından birini görebilirsiniz; Dosya silinemiyor erişim engellendi ya da Kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir ya da Dosya başka bir program veya kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Diğer sebepler de olabilir, ancak Malware gibi zararlı yazılımların enfeksiyonu bu hataların olası nedenlerinden biridir. Bu, silmek istediğiniz dosyaların kilitlenmesine veya bazı kötü amaçlı yazılım bulaşmış olabileceği anlamına gelir ve bu nedenle silinemez.

Malwarebytes tarafından tasarlanmış FileASSASSIN, Windows PC’nizde zararlı yazılımlar tarafından çökertilebilen silinemez veya kilitli dosyaları silmeyi sağlayacak güvenli bir ücretsiz yazılımdır. Silinemez veya kilitli dosyaları nasıl silerim diye düşünmeniz gerek yok, bu ücretsiz program sayesinde kolayca silebilirsiniz.

Malwarebytes FileASSASSIN incelemesi

Araç, sade ve basit bir genel bakış ile gelir ve belirli bir menü veya seçenek ayarı mevcut değildir. Kilitli dosyayı sürükleyip bırakabilir veya bilgisayarınızdan göz atabilir veya silmek istediğiniz dosyalara / klasörlere göz atabilirsiniz.

  • İlk önce FileASSASSIN indirin ve başlatın.
  • İstediğiniz dosyayı / klasörü metin alanına sürükleyerek seçin veya dosyayı PC’nizden seçmek için (…) düğmesini kullanın.
  • Kaldırma yöntemini seçin ve Execute (Yürüt) düğmesine tıklayın.
  • Evet yapacaklarınız bu kadar.

Gerekirse, FileASSASSIN bu dosyaları açmanıza veya bilgisayarınızdan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Küçük araç, bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarında kötü amaçlı yazılım içeren kilitli dosyaları silmesini sağlar. Dosyaların kilidini açmak için dosyaları tıklamanız ve sürüklemeniz yeterlidir.

Kilitli klasörleri ve dosyaları silme

Program dosyaları ve klasörleri üç farklı şekilde kaldırır;

  • Yeniden başlatma sırasında silme.
  • Windows normal silme işlevi.
  • FileASSASIN’in dosya kaldırma sistemi.

Bu üç yoldan herhangi birini kullanabilirken bazı dosyalar veya klasörler de sistemin yeniden başlatılmasını gerektirebilir.

Genel olarak, FileASSASIN amacı etkili bir şekilde sunan hoş, basit ve kullanışlı bir programdır. Kilitli dosyalarınızı ve klasörlerinizi silmekle kalmaz aynı zamanda modülleri de boşaltabilir ve PC’nizdeki çalışan işlemleri sonlandırabilir kullanışlı bir araçtır.

FileASSASIN, Windows’un neredeyse her sürümünde iyi çalışıyor. İngilizce ve İspanyolca dilleri desteklemektedir. Programı PC’nize kurabilir veya taşınabilir bir program olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza Malwarebytes Anti-Malware programı yüklüyse, FileASSASIN’i ayrı olarak kurmanız gerekmez.

Malwarebytes FileASSASSIN indir

Malwarebytes FileASSASSIN ücretsiz kilitli dosyaları silme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için Malwarebytes FileASSASSIN indir (163KB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir