Fotowall İndir – Ücretsiz fotoğraf kolajları oluşturma programı

Fotowall, Windows için sunduğu yaratıcı araçları kullanarak fotoğraf kolajları hazırlamak, posterler, afişler, duvar kağıtları ve orijinal resim oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Kolaj, bir dizi resimler-fotoğraflar veya formlar kullanarak ilgi çekici görüntüler oluşturma tekniğidir. Bir kolaj sadece bazı görüntüleri kullanarak bir görüntü oluşturmakla sınırlı değildir; gazete parçalarını, görüntüleri, metinleri, fotoğrafları, diğer resim parçalarını ve kolaj oluşturmak için bulabileceğiniz her şeyi kullanabilirsiniz. Örneğin, bin resimden oluşan bir koleksiyona sahipseniz, bir kolaj yapım uygulaması uyguluyorsanız, bunları güzel görünümlü bir kolaj oluşturmak için uygulamayla sunulan herhangi bir biçimde hizalama yapabilirsiniz. Daha önceden, herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan, tarayıcı üzerinde harika kolajlar oluşturmanızı sağlayacak ücretsiz en iyi fotoğraf kolajları yapma sitelerini görmüştük. Fotowall, resimlerinizle kolaj düzenlemeleri yapmanıza, metin eklemenize, doğrudan İnternet’ten resimler eklemenize, istiflemeyi ayarlamanıza ve farklı efekt türlerini tek tek veya tüm kolaja uygulamanıza olanak tanıyan açık kaynak kodlu bir kolaj aracıdır.

Fotowall – Ücretsiz fotoğrafları kolajlama programı

Bu uygulama, resim kolajları oluşturmak için yalnızca basit kolaj seçeneklerini sunar. Görüntüyü yalnızca rastgele bir desende görüntülenecek şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak uygulama istediğiniz herhangi bir desendeki görüntüleri manuel olarak ayarlamanızı sağlar. Bir görüntüyü yakalayabilir ve arayüzün herhangi bir yerine yerleştirebilir, kenarından çekerek boyutunu değiştirebilir ve istediğiniz herhangi bir açıyla döndürebilirsiniz.

Fotowall’ın uygulamalardan biri duvar kağıtlarının oluşturulması olsa da, bundan daha fazlası için kullanılabilir. Poster veya kapak gibi her türlü resim çıktısını hazırlayabilirsiniz. Son sürümler, bunun üzerine metin veya İnternet içeriğinin entegrasyonunu desteklemektedir.

Kullanımı ve kullanıcı arayüzü

Fotowall ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Taşınabilir program olduğu için kurulum yapmadan direkt açılır. Program ana ekranında aktif olarak Create düğmesini göreceksiniz. Kolaj oluşturmaya başlamak için tıklayın.

 Fotowall indir

Üst kısımda, resim, yazı, kelime bulutu, tuval ve web’den resim ekleme seçeneklerini göreceksiniz. İlk resimleri eklemek için Add Pictures düğmesine tıklayın ve kolaj yapmak istediğiniz resimleri seçin. Ardından, istediğiniz efektleri uygulayın ve kolajı kaydetmek için sağ üst köşedeki Save düğmesini seçin

Fotowall indir

Fotowall’a eklediğiniz görüntüler arayüze enstantane olarak görüntülenir. Çoğunlukla Polaroid fotoğraflarına benziyorlar, ancak bu fotoğraflardan farklı çözünürlükler kullanıyorlar. Fotoğrafları sürükleyip bırakabilir, başlığı değiştirebilir, sürüklemeyi kullanabilir, yeniden boyutlandırmak ve konumlandırmak için döndürüp bırakabilir ve tek tek görüntülerin görünümünü yoğun bir şekilde değiştirmek için ayarları kullanabilirsiniz.

Tüm resimler varsayılan olarak dikdörtgen biçiminde görüntülenir; Bu seçenekleri kullanarak fotoğrafların kenarlarını değiştirebilir veya kalp şeklinde semboller olarak görüntüleyebilirsiniz. Metin bloklarının sayısı sınırlı değildir ve yazı tipi boyutunu, türünü, rengini ve daha fazlasını seçersiniz.

Oluşturma işlemini tamamladığınızda, oluşturma işlemini bir resim veya duvar kağıdı olarak PosteRazor’la poster olarak PDF veya SVG dosyası olarak kaydetmek için dışa aktarabilir veya hemen yazdırabilirsiniz.

Fotowall indir

Fotowall ücretsiz fotoğraf kolajları, posterler, afişler, duvar kağıtları oluşturma programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

Windows için Fotowall indir (10MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir