Freemake Video Converter İndir – Ücretsiz video formatları dönüştürme programı

Freemake Video Converter, çeşitli biçimlerde video düzenleme ve dönüştürme yapmayı sağlayan tamamen ücretsiz bir programdır.

Ücretsiz olması bir yana, Freemake Video Converter programının en büyük gücü ve başarısı hızlı olmasıdır. Freemake Video Converter, benzer programlara göre daha hızlı ve verimli bir şekilde video formatlarını daha uygun hale dönüştürdüğü için en iyiler arasında yer almaktadır. Program hatta yüksek çözünürlüklü 1080p HD kalitesindeki videoyu daha küçük video kalitesine dönüştürme yeteneğine sahiptir. Özellikle mobil cihazlara uygun video formatına dönüştürmenin yanı sıra, mobil cihazlar için tasarlanmış bir video kitaplığı oluşturmak için faydalı bir programdır.

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter indir

Freemake Video Converter, video dönüştürme kategorisinde en başarılı programlardan biridir. Popüler olan AVI, MP4, WMV, MKV, MPEG, SWF, 3GP, DVD, MP3, iPod, iPhone, PSP, Android video biçimleri desteklemektedir. Ayrıca en sevdiğiniz videoları televizyonda veya herhangi bir medya ortamında izlemek için videoları DVD ve Blu-Ray disklere yazdırmak içinde kullanabilirsiniz.

Herkes için kullanım kolaylığı sağlar

Video dönüştürme konusunda hiç tecrübeniz olmasa bile, tek bir tuşla dönüştürme seçenekleri sunan Freemake Video Converter, çok kolay bir kullanım sağlar. Video dönüştürme konusunda yeni olmasanız bile bu programı kullanma konusunda acemi olsanız bile, videoları istediğiniz şekilde almak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenmenizi sağlayacak bir yardım dosyası vardır. Eğer programı kullanmada sorun yaşıyorsanız kesinlikle bu yardım dosyasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Freemake Video Converter indir

Program herhangi bir video formatını işleme yeteneğine sahiptir ve bu sayede alışılmadık dönüşümler için ek programlar aramak ve bulmak zorunda kalmazsınız. Dönüşüm süreci hızlı, basit ve çok kolaydır.

Her zaman yeni güncellemeler sağlar

Programların en önemli özellikleri kısa zamanda güncelleme alıp almamasıdır. Güncelleme alması sayesinde, programdaki sorunlar çözülür ve daha iyi kullanım deneyimi sağlar. Freemake Video Converter sürekli güncelleme alarak kullanım deneyimini daha da artırmakta, olası sorunların çözülmesini sağlamaktadır. Eskiden iki-üç dakikalık bir videoyu dönüştürmek uzun sürerdi. Günümüzde ise, video biçimlerine ve kalitesine bağlı olarak dönüştürme işlemleri çok fazla zaman almamaktadır.

Freemake Video Converter geri dönüş yapan kullanıcı şikayetlerini göz önünde bulundurarak yeni düzen ve özel eklentiler ile çok sayıda değişiklikler yaparak çözüm önerileri sağlamaktadır.

Artı ve eksi yönleri

Tek tıklama ile video dönüşümleri sağlaması, mevcut tüm video formatları ile çalışması, videoları herhangi bir filigran eklememesi ve hızlı dönüştürme yapması artık yönlerindendir.

Ücretli video dönüştürücü programlara kıyasla daha özelliklere sahip olması, yükleme ve kurulum aşamasında sinir bozucu eklentiler yüklemeye çalışmasını da eksi yönlerinden sayabiliriz.

Freemake Video Converter indir

Freemake Video Converter ücretsiz video dönüştürme programı Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemleri ile uyumludur.

Windows için Freemake Video Converter indir (32MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir