Google Nik Collection Türkçe İndir – Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

Google Nik Collection, çok etkileyici bir araç paketidir ve Photoshop alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe en iyi fotoğraf düzenleme programlarından biridir. Şaşırtıcı sonuçlar elde etmenize ve bazı resim düzenleme programların aksine dönüştürebileceğiniz görüntülerin sayısını sınırlamıyor.

Maalesef, Mayıs 2017’nin sonlarında Google, Nik Collection’ı artık güncelleyemeyeceğini veya yeni özellikler eklemeyeceğini açıkladı. Yinede kullanım açısından ve sunduğu özellikler açısından en iyi görüntü düzenleme ve güzelleştirme programlardan biridir.

Google Nik Collection – Ücretsiz fotoğraf düzenleyici

Google Nik Collection Türkçe İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı
Google Nik Collection ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme ve güzelleştirme programlarından biridir.

Google Nik Collection, Photoshop eklentileri olarak veya bağımsız programlar olarak kullanılabilen, yedi premium fotoğraf geliştirici filtre sunar.

Google Nik Collection’da aşağıdaki araçlar bulunur:

  • Analog Efex (retro filtreler ve efektler)
  • Color Efex (renk ve ton)
  • Silver Efex (tek renkli)
  • Dfine (ses giderme)
  • Viveza (seçici renk düzenleme)
  • Sharpener (görüntü bilenmesi)
  • HDR Efex (yüksek dinamik aralık)

Bunlardan bazıları Silver Efex gibi basit gelebilir, ancak her biri belirli bir tekniğe ayrılmış tam bir dijital karanlık odadır. Harika tek renkli fotoğraflar oluşturmak, konunun en iyisini ortaya çıkarmak için kontrast ve parlaklığın dikkatli bir şekilde manipüle edilmesini gerektiren bir sanat formudur. Silver Efex sadece bu ayarları değiştirmenize izin vermez; aynı zamanda çeşitli markalı filmlerin görünümünü taklit edebilirsiniz.

Google Nik Collection ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Google Nik Collection program listesinde görünmez ve hiçbir masaüstü kısayolu bulamazsınız. Bunun yerine, Windows Gezgini’ni kullanarak filtrelerin izini bulmanız gerekir. Kurulum sırasında varsayılan konumu kullandıysanız, bunları C:\Program Files\Google\Nik Collection konumunda bulacaksınız.

Resimleri veya fotoğrafları düzenlemeye başlamadan önce yedekleme yapmanız tavsiye edilir. Filtreleri, Photoshop eklentileri yerine bağımsız uygulamalar olarak kullanıyorsanız, orijinal dosyalar değişiklikleri kaydettiğinizde üzerine yazılacaktır.

Google Nik Collection Türkçe İndir - Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı

Yedi uygulamadan her biri, fotoğrafları tek tek veya grup halinde düzenlemeye olanak tanır ve zevkinize uyacak şekilde manuel olarak ayarlanabilen ön ayarların bir listesini içerir. Etkileyici derecede bir kontrolünüz var ve eğer ısmarlama ayarlarınızdan özellikle memnunsanız, onları yeni bir profil olarak kaydetmek için sol taraftaki ‘Özel’ düğmesini kullanabilirsiniz.

Viveza, en ilginç araçlardan biridir; fotoğrafınızın tamamında veya seçili alanlarda renk ve pozlama ayarlarını kontrol etmenize izin verir. Belirli bir rengi seçmek için ‘Bir kontrol noktası ekle’ yi tıklayın, ardından parlaklık, kontrast, doygunluk ve yapım kaydırıcılarını hareket ettirin ve bu tonun alanının görüntünün geri kalanından bağımsız olarak değiştiğini göreceksiniz. Etkileri gösterişsiz veya inanılmaz derecede çarpıcı olabilir, bu tamamen size kalmış.

Bu yedi güçlü görüntü editörünün tamamen ücretsiz olarak kullanılması sizin için muhteşemdir. Onları bugün indirin, denemeye başlayın ve fotoğraf koleksiyonunuzu hayata geçirin.

Google Nik Collection indir

Google Nik Collection ücretsiz fotoğraf düzenleme ve fotoğraf güzelleştirme programı Windows ve Mac sistemler ile uyumludur.

Yükleme boyutları çok fazla olduğu için biraz uzak durulan programlardan biridir. Ancak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz profesyonel fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Google Nik Collection sürümü indirin.

Windows için Google Nik Collection indir (430MB)

Mac OS X için Google Nik Collection indir (590MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir