Instagram Resimleriyle Duvar Kağıdı Nasıl Oluşturulur?

PC veya akıllı telefonlarınız için Instagram resimlerinden duvar kağıdı yapmak ister misiniz? Resimleri veya fotoğrafları çok sevdiğimiz ortada. Facebook bunun için 1 milyar dolar ödeyecek kadar seviyor. Evet, Instagram ilk önce efektleri ile ön plana çıktı, sonra farklı bir noktaya geldi. Milyonlarca insan, hayatının içinden fotoğrafları paylaşmaya devam ediyor.

İşler iyice ilerledi ve sonra, Instagram uygulaması Android’e geldi ve iPhone kullanıcılarının çığlıklarına rağmen, burada da popülerliğe fırladı. Milyonlarca kullanıcıyı hesaba katacak olursak, herhalde şuan Instagram’da milyarlarca fotoğraf olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Neyse, Instagram hakkında bunları konuşmak istemiyorum. Milyonlarca veya milyarlarca Instagram fotoğrafının tadını çıkarmanın birçok yolu var. Bu yazımızda, Instagram fotoğraflarına duvar kağıdı şekli veren bir yönteme bakacağız.

Instagram Resimlerinden Duvar Kağıdı Yapma

InstaWallpaper veya Insta-WP, bir grup mobil cihazınız veya masaüstünüz için Instagram fotoğraflarını duvar kağıdına dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz çevrimiçi bir uygulamadır.

InstaWallpaper web uygulamasını kullanmak çocuk oyuncağıdır. Aslında, hizmeti kullanan bir Instagram kullanıcısı olmanıza bile gerek yoktur, çünkü hizmet tarafından herhangi bir oturum açma işlemi istenmez. Instagram’ın fotoğraf koleksiyonu ile bir duvar kağıdı oluşturmanız için hızlı ve kolay adımlar sağlar.

1. Adım: Insta-WP web sayfasını ziyaret edin. Sayfadaki büyük, ‘Create Instawallpaper‘ düğmesine tıklayın.

2. Adım: Şimdi PC veya mobil cihazlarınıza uyacak ekran boyutunu seçin. Insta-WP, ortak çözünürlüklerin çoğunu kapsar.

3. Adım: Çözünürlüğü belirledikten sonra, aşağı doğru kaydırın ve Insta-WP’nin görüntülemesini istediğiniz fotoğraf türlerini seçin. Duvar kağıdını doldurmak için kendi (veya başkasının) Instagram kimliğini bile verebilirsiniz.

4. Adım: Geriye kalan seçenekler hemen hemen açıklayıcı niteliktedir. Kısa açıklama için farenizi küçük yardım simgesinin üzerine getirerek seçenekler hakkında bilgi alabilirsiniz.

5. Adım: Duvar kağıdınızın nasıl göründüğünü görmek için ‘Preview‘ düğmesine tıklayın. Beğenmediyseniz, seçenekleri tekrar geri getirin ve değiştirin.

6. Adım: İstediğiniz gibi olduğunda, duvar kağıdı olarak hazırlanmış resmin altındaki Download this wallpaper düğmesine tıklayın.

Insta-WP özünde çok basit bir uygulamadır. Bazı otomatik özellikler olmayabilir, ancak öte yandan sizden fazla bir şey istemiyor. Buraya gelip masaüstünüz veya mobil ekranınız için her gün beğeneceğiniz çeşitliliği duvar kağıtları hazırlamak fazla zamanınızı almayacaktır.

Insta-WP web uygulamasını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir