iOS ve Android için Subway Surfers benzeri Sonsuz Koşu Oyunları

Hiç oynamasını bile, en azından Subway Surfers ismini duymuşsunuzdur. Zaten, oyunu oynayanlar ne kadar eğlenceli olduğunu biliyor. Sonsuz koşu oyunları bağımlılık yapan oyunlardır ancak, sonu olmayan bir hedefi olmadığı için sıkıcı gelebilir. Bu nedenle Subway Surfers oyunu oynayanlar, hem vazgeçemiyor hemde başka oyunlar oynamak istiyor. Android ve iOS mobil cihazlar için Subway Surfers benzeri oyunlar arıyorsanız yardımcı olacağız.

Aslında, sonsuz koşucu oldukça eski bir oyun türüdür, ancak halen çok beğeniliyor, dolayısıyla bir iOS veya Android kullanıcısı iseniz bağımsız olarak seçim yapabileceğiniz çok oyun var.

Bu yazımızda iOS ve Android için Subway Surfers benzeri sonsuz koşu oyunlarını sıralamak istedik. Sizinde beğendiğiniz ve oynamaktan keyif aldığınız bu tarz oyunlar varsa yorumlarınızla bize katılın.

iOS ve Android için Subway Surfers benzeri Sonsuz Koşu Oyunları

Bu oyunların tamamı, sonsuz koşma konusunda tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda içerikle birlikte gelişiminizi ödüllendirmek için ekstra güçler ve diğer bonuslarla birlikte gelir.

Agent Dash (Ücretsiz)

Hep bir ajan olmayı istiyorsanız, Agent Dash oyunu ile mümkündür. Subway Surfers ve Temple Run benzeri bir oyundur. Düşmanlar ve düşman bölgelerinde tuzaklarla dolu gizli bir ortamda gizli bir ajan olacaksınız. Bazı hedefleri vurmak için cephane bile var. Bir çok farklı karakterle oynayabilirsiniz.

Android için Agent Dash oyunu indir (Play Store)

iOS için Agent Dash oyunu indir (App Store)


Rail Rush (Ücretsiz)

Rail Rush, Bob Molechaser olarak oynanıyor ve oyundaki macera bir maden taşıma arabasında geçiyor. Volkanik sıcak sular ve kırık patikalar gibi engellerle karşılaşacaksınız, aynı zamanda altın ve mücevherleri de onları toplamanız gerekiyor. Hatta farklı karakterlerle oynayabilir ve zorlukların üstesinden gelmek için ek donanım satın alabilirsiniz.

Android için Rail Rush oyunu indir (Play Store)

iOS için Rail Rush oyunu indir (App Store)


Rayman Jungle Run (Ücretli)

Rayman Jungle Run, korsan gemisi, canavar topraklar gibi 20 seviye sizi bekliyor. Engellerden kaçınmanın yanında, yeni güçler bulabilir ve kilidini açabilirsiniz. Grafikler gerçekten çok iyidir. Listemizdeki tek ücretli oyundur.

Android için Rayman Jungle Run oyunu indir (Play Store)

iOS için Rayman Jungle Run oyunu indir (App Store)


Sonic Dash 2: Sonic Boom (Ücretsiz)

Sonic Dash da oldukça popüler bir oyundur ve Subway Surfers benzeri oyun arıyorsanız işte bu. Beklendiği gibi, Sonic gibi oynuyorsunuz ve sonic hızla karşılaştığınız her şeyi, aynı zamanda düşmanları yenerek engellerden kaçınarak atlamak için tanınmış çizgi hareketlerini gerçekleştirme şansını elde edeceksiniz. Ayrıca oyunun iki versiyonu vardır.

Bununla birlikte, oyun ayrıca Sonic’in arkadaşlarından biri olarak oynamanıza ve bir sürü güçler kazanmanıza ya da satın almanıza olanak tanır.

Android için Sonic Dash 2: Sonic Boom oyunu indir (Play Store)

Android için Sonic Dash oyunu indir (Play Store)

iOS için Sonic Dash 2: Sonic Boom oyunu indir (App Store)

iOS için Sonic Dash oyunu indir (App Store)


Hunger Crunch (Ücretsiz)

Hunger Crunch oyunu kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Rice Bowls tarafından geliştirildi ve IAP’lerden elde edilen tüm kazançlar yetim kalan çocukları beslemek için kullanılıyor. Böylece hem oyunda hem de gerçek dünyada açlıkla mücadele edeceksiniz ve harcadığınız parayı bilmek bazı şeyleri anlamanızı sağlayacak.

Android için Hunger Crunch oyunu indir (Play Store)

iOS için Hunger Crunch oyunu indir (App Store)

Bu oyunları daha önce oynadınız mı? Siz, Subway Surfers benzeri hangi oyunları önerirsiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir