KMPlayer Türkçe İndir – Ücretsiz Popüler Multimedya Oynatıcısı

KMPlayer, Windows ve Mac sistemleri ile Android ve iOS mobil cihazlar üzerinden video ve ses dosyalarını oynatan ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcısı. Geniş bir yelpazede ses ve video biçimlerini desteklemektedir ve küçük dosya boyutu sayesinde bilgisayarınızda fazla yer kaplamaz. Bilgisayarda başka işlemler yaparken arka planda çalışacağı için ve sistem kaynağını fazla kullanmadığı için, bilgisayarı yavaşlatmaz.

KMPlayer, zarif, mini bir tasarıma sahip bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla hızlı ve sezgisel ses ve video oynatma imkanı sağlar. Uygulama açık olduğunda, masaüstünde küçük bir alan kaplar ve diğer medya oynatıcıların aksine, yalnızca minimum sistem kaynağı kullanır.

KMPlayer: Ücretsiz Multimedya Oynatıcısı

KMPlayer, her şeyi kapsayan bir video oynatıcıdır. Çok çeşitli biçimlerdeki medya dosyalarını oynatma yeteneğine sahiptir. Ayrı bir codec bileşeni yüklemeye gerek kalmadan, sorunsuz bir şekilde dilediğiniz medya dosyalarını açabilirsiniz. Gelişmiş seçenekleri, ekran denetimleri, oynatma, altyazılar, temel ve gelişmiş video ayarları ve ses de dahil olmak üzere oynatılan videoyla ilgili her şeyi yapmak için imkan sağlar.

Yüksek çözünürlüklü film desteği vardır. 3D, 4K ve UHD desteği ile filmleri mükemmel kalitede izleyebilirsiniz. HD video oynatma programı arıyorsanız, artık aramayın. KMPlayer ile HD kalitedeki filmleri ve videoları oynatmak mümkündür.

Sade ve özelleştirilebilir arayüzü

Kullanıcı arayüzünün güzel özelliklerinden birisi de, kişisel temalar ile özelleştirmeye olanak sağlamasıdır. Böylece bilgisayarınızın ve kullanmak istediğiniz temayla eşleşen bir şey bulabilirsiniz. Yeni bir parça başladığında oynatıcının renginde hafif bir kayma gibi bir takım ilginç görsel ayrıntılardan yararlanabilirsiniz. Kendi müziğinizin bir kütüphanesini oluşturabilir ve albümlerin olmayan resimlerini otomatik olarak İnternet’ten içe aktarabilirsiniz.

Pek özelleştirme seçeneklerine sahiptir

Bir programı, istediğiniz şekilde özelleştirmek istiyorsanız, KMPlayer size bu özgürlüğü verir. Önceden yüklü oynatma seçenekleri, görselleştirme efektleri ve eklentiler ile bilikte gelmektedir. Daha fazla özelleştirmek istiyorsanız, kendi eklentilerinizi de ekleyebilirsiniz. Daha gelişmiş işlevlerin çoğunu etkinleştirmek gerekir. Bu seçeneklerle ilişkili can sıkıcı pop-up bildirimleri görmeyeceksiniz demektir.

VR ve 3 boyutlu video oynatma desteği

En yeni medya formatlarından bazıları 3D video çekimleri içerir ve KMPlayer bu formatları tam olarak destekler. İçe aktarma işlevi ile tam albümleri veya tek tek şarkıları kolayca ekleyebilirsiniz. Bu sayede, üç boyutlu videoları bilgisayarınızda kolayca izleyebilirsiniz.

VR 360 Video Play ve Cycle 3D Mode desteği ile hem VR videoları hemde 3D videoları izleme imkanı sağlar.

Medya ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada çözüm sağlar

KMPlayer medya oynatıcısının en iyi yanı, video ve ses ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir çözüm olarak işlev görmesidir. Hiçbir zaman başka bir medya oynatma programı ve codec bileşeni gerektirmeyecek pek çok farklı medya biçimlerini destekler. Yerel olarak desteklemeyen bir dosya biçimiyle karşılaşırsanız eklenti genişletilebilirliği sayesinde ek biçimler için destek ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş işlevsel özellikler sunar

Bunların yanı sıra, KMPlayer bir çok gelişmiş özellikler sunar. Filtreleri uygulamak, görüntü özelliklerini değiştirmek ve genel resmi keskinleştirmek için bir çok daha işlevsel özellikler sağlar. Bu program sayesinde, doğrudan program içerisinden video çekimi yapabilirsiniz. Yani, bilgisayarınızda ek bir programa ihtiyaç duymadan video çekmek istiyorsanız KMPlayer yardımcı olacaktır.

Video yakalama

Evet yanlış okumuyorsunuz, KMPlayer video yakalama aracı içermektedir. Video çekme ve ses kaydetmenin yanı sıra, ekran videosu kaydetmek isteyenler için harika bir program olabilir. Bilgisayar ekranında yaptığınız her şeyi video olarak kaydetmek istiyorsanız, ekstra bir program yüklemenize gerek yoktur.

KMPlayer Türkçe indir

KMPlayer ücretsiz video ve ses oynatma programı, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac, Android ve iOS sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize ve cihazınıza uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

Windows için KMPlayer Türkçe indir (38 MB)

Mac OS X için KMPlayer Türkçe indir (30 MB)

Android için KMPlayer Türkçe indir (Google Play Store)

iOS için KMPlayer Türkçe indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir