Mara Photos çok işlevli bir Resim Düzenleme ve Boyama web uygulaması

Adobe Photoshop benzersiz görüntüler oluşturmak ve harika düzenlemeler yapmaktan hoşlanan sanatçılar için tek çözüm diyebiliriz. Grafik tasarım yazılımı, renk dengesini ayarlamak, kırmızı göz lekelerini giderebilmek ve çarpıcı HDR fotoğrafları oluşturmak için çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Maalesef, önde gelen bu yazılım herkes için pekte cazip gelmemektedir. Resmi bir eğitim görmedikçe, aracı kullanmak gerçekten çok zordur. Dahası, kullanmak pahalıdır. Bu yüzden, Photoshop’la aynı işlevselliği sunma olanağına sahip ücretsiz alternatifler arayışındayız.

Resimleri veya fotoğrafları düzenlemek ve boyama yapmak için program kullanmaya gerek kalmadan çevrimiçi yazılım paketi olan Mara Photos web uygulamasını keşfedebilirsiniz.

Mara Photos resim düzenleme ve boyama web uygulaması

Adobe Photoshop’un tersine, Mara web uygulaması her seviyedeki kullanıcılara uygundur. Çok basit bir grafik kullanıcı arayüzü vardır ve neredeyse tüm güçlü resim düzenleme araçlarına sahiptir.

Başlamak için yapmanız gereken tek şey, yazımızın sonundaki bağlantıya gitmek ve fotoğrafınıza ekstra bir görünüm kazandırmak için bir araç seçmek.

Ardından, istediğiniz efekti eklemek istediğiniz yerel bir dosyayı seçin.

Bundan sonra, dosyayı istediğiniz biçimde ve kalitede kaydedebilirsiniz.

Alternatif olarak, görüntüye, boyutlarına vb. başka değişiklikler yapmak isterseniz, Mara’nın araç setinden ‘Vektör grafik düzenleyicisini’ seçebilirsiniz.

Yeni bir resim seçebileceğiniz veya düzenlemek üzere kaydedilmiş resmi açabileceğiniz bir ekran açar. Başka hiçbir yerde bulamadığınız yüzlerce muhteşem fotoğraf efektini uygulayabilirsiniz. Ayrıca şapkalar, sakallar, mücevher, fotoğraf çerçeveleri ve grafik yer paylaşımları gibi, elle çizilmiş yüzlerce grafikle fotoğrafınıza fazladan bir yetenek katabilirsiniz. Mara fotoğraf editörü seçebileceğiniz pek çok fontu vardır.

Ardından, görüntüyü gerekli değişiklikleri yaparak uygun bir konuma kaydedebilirsiniz.

Dolayısıyla, Mara ile, tek bir tıklamayla kolayca çarpıcı, profesyonel kalitede görüntüler oluşturabilirsiniz. Resimler basit görünse de, sonuçlar son derece sofistike olacak.

Mara Photos web uygulaması, İnternet erişimi olan herkes tarafından Chrome, Firefox gibi tarayıcılar üzerinden kullanılabilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir