Microsoft Fresh Paint: Windows 10 için ücretsiz ve Türkçe boyama uygulaması

Microsoft Fresh Paint, Windows 10 kullanıcıları için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir boyama programıdır. Bu uygulama bilgisayarınıza fotoğraf çekmenize veya rötuş yapmanıza olanak tanır. Küçük çocukların hoşuna gidebilmesi için çocuk dostu bir yöntemle yapılır, ancak eski kullanıcılarını memnun etmek için yeterli miktarda gelişmiş özelliklere sahiptir.

Fresh Paint’i kullanırken çizdiğiniz görüntülerin gerçekçi olduğunu fark edeceksiniz. Diğer benzeri uygulamalara kıyasla bu uygulamayı o kadar parlak ve benzersiz kılan bir özelliktir. Fresh Paint, renkleri karıştırıp eşleştirmenizi sağlar, böylece sonuçta belirli renk tonları elde edebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulamayı kullanırken size göre çok sayıda farklı düzenleme seçeneği de vardır. Bu düzenleme seçenekleri, boyamak için aklınızda bulunduğunuz düşüncenin dijital tuvalinize iyi bir şekilde dönüştürülmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Microsoft Fresh Paint ücretsiz boyama programı

Microsoft Fresh Paint indir

 

Fresh Paint topluluğu verimli ve ilham verici sanatçılardan oluşur. Fresh Paint topluluğunu ayıran şey öncelikle diğer dijital ortamlardan ziyade görsel ve yaratıcı boyalı sanatlardaki ilgi düzeyidir.

Uygulamaya ilk giriş yaptığınızda, kalemle çizim, yağlı boya ile boyama yapma, sulu boya ile boyama yapma ve kurşun kalem ile çizim yapma gibi ayrı uygulama alanı içeren seçenekleri göreceksiniz.

Microsoft Fresh Paint indir

Birisi gerçek boya ile boyadığında mevcut çeşitli fiziksel yapıları modellemektir. Mesela, üzerinde boyadığınız kağıt düz, özelliksiz bir matematiksel düzlem değil, daha çok doku, lif, doruk içeren bir yüzeydir. Boya fırçası sadece bir daire değil, vuruş yönüne bağlı olarak hareket eden kıllara sahip gerçek bir 3B modelidir. Bu kıllar, gerçek boya davranışını taklit etmek için kağıt ve diğer boya ile etkileşime girer.

Microsoft Fresh Paint indir

Yaratıcı bir zihniniz varsa ve boş zamanınızda resim yapmanın tadını çıkarırsanız, Fresh Paint denemek için mükemmel bir uygulamadır. Size ilginç bir fikir bulma fırsatı sunacak ve ardından bu fikri kolaylıkla uygulamaya çevirecektir. Sanatsal açıdan eğilmez olsanız bile, bu herkesin keyfini çıkarabileceği bir uygulamadır. Bu uygulama içinde sunulan boya, aslında, evinizde bir şövale ve palet bulunduysa, aynı şekilde davranır.

Microsoft Fresh Paint Türkçe indir

Microsoft Fresh Paint, ücretsiz ve Türkçe boyama uygulamasıdır. Uygulama Windows 10, Windows 8.1, Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 cihazlarla uyumludur.

Microsoft Fresh Paint indir (Windows Mağaza)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir