MyPaint Türkçe İndir – Çeşitli fırçalar ile ücretsiz çizim ve boyama programı

MyPaint, dijital ressamlar için tasarlanmış, çeşitli çizim araçları ile harika görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir boyama programı. Bu uygulama ile, bilgisayarınızda kolay bir şekilde eskiz ve sanatsal çizimler oluşturmak mümkündür.

MyPaint kullanımı oldukça basit bir uygulamadır; karmaşık menüler yoktur ve kullanıcı arayüzü oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede, dikkati dağıtmadan çalışma yaptığınız tuval üzerine ve çizimlere odaklanmanızı sağlar.

MyPaint ücretsiz çizim ve boyama programı

MyPaint indir

MyPaint’den seçebileceğiniz çeşitli fırçalar, bu uygulamayı ön plana çıkaran başka bir mükemmel özelliktir. Yapmak istediğiniz çizimler veya boyamalar için bu fırçaları seçmek çok kolaydır. Ayrıca, fırçanızı üzerinde çalışmakta olduğunuz görev için gereken boyuta göre yapılandırma seçeneğine sahipsiniz. Seçebileceğiniz her fırça bilgisayar ekranında farklı bir efekt oluşturacaktır. Diğerleri arasında seçebileceğiniz stiller arasında suluboya, odun kömürü, yağlı boya ve işaretleyici bulunmaktadır.

Tablet üzerinde daha işlevseldir

MyPaint, standart bir bilgisayarda bir fare ile kullanılabilir. Bununla birlikte, en iyi sonuç için bir grafik tableti kullanmanız önerilir. Bu tabletler, standart bir bilgisayardan daha ideal hale getiren çok çeşitli basınç seviyelerini tespit edebiliyor.

MyPaint indir

Fotoğraf düzenleme, çizimler ve eskiz görüntüler oluşturma

MyPaint, nihayetinde basit bir şekilde çizimler ve eskizler oluşturmanıza izin veren olağanüstü bir görüntü düzenleyicidir. Sanatsal bir yanı ve canlı bir hayal gücüne sahip olanlar için mükemmeldir.

Program çizim ve boyama yapma, görüntüleri düzenleme anlamında çok başarılı ve kullanımı kolay bir programdır. Artı özelliklerine bakacak olursak, arayüz kullanım açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Karmaşıklıktan uzak, kısa zamanda çizimler oluşturmanızı sağlar. Oluşturmak istediğiniz görüntüler veya çizimler için farklı fırça seçimi sağlar. Grafik tabletleri için en ideal çizim ve boyama programlarından biridir.

MyPaint indir

MyPaint Türkçe indir

MyPaint ücretsiz çizim ve boyama programı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumludur.

Windows 32-Bit için MyPaint indir (exe 90 MB)

Windows 32-Bit için MyPaint indir (zip 101 MB)

Windows 64-Bit için MyPaint indir (exe 93 MB)

Windows 64-Bit için MyPaint indir (zip 104 MB)

Mac OS X için MyPaint indir (36 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir