MyPC İndir – Ücretsiz Ayrıntılı PC Bilgisini Öğrenme Programı

MyPC, Windows için ücretsiz bir programdır ve işletim sistemi, CPU, RAM, ekran, ses, BIOS, anakart, çalışan işlemler, ağlar, özel klasörler ve benzeri gibi bilgisayarınız hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. Ayrıntılı bir şekilde sistem bilgilerini görüntüleyen HWiNFO gibi birçok benzer program bulunmaktadır, ancak MyPC, bilgisayarınızı temizleme, masaüstünü yeniden başlatma ve daha pek çok şey yapma gibi görevleri yerine getirmek için kullanılabilecek birçok yararlı araç ile birlikte gelir.

MyPC sistem bilgisi ve kontrol merkezi programı işletim sistemi bilgisi, Servicepack, DirectX, CPU, BIOS vb sistem bilgisini görüntülemeyi sağlar. IP adresi, bilgisayar adı, çalışma grubu, çevrimiçi bağlantı vb ağ bilgilerini öğrenmenizi sağlar. Gereksiz dosyaları kaldırma, tarayıcı geçmişini temizleme gibi ekstra araçlar içermektedir. Ayrıca, fareye tıklayarak ekran görüntüleri almanıza da imkan sağlar. Sistem bilgisini öğrenme programlarından farklı olarak bu özellikleri sağlaması MyPC programını benzersiz kılmaktadır.

MyPC: Ayrıntılı PC bilgisini öğrenme programı

MyPC programını aşağıdaki indirme bağlantısından indirip kurulumunu yaptıktan sonra başlatın. Program ilk açıldığında sekmeli bir arayüz ile karşınıza çıkar. Her sekme, bilgisayarınızın belirli bir bölümüyle ilgili bilgilerini görüntülemeyi sağlamaktadır. Sistem sekmesi, işletim sistemi ve diğer şeyler hakkında bilgilere bakmanızı sağlar.

CPU, RAM, Ekran ve APM / Ses sekmeleri sırasıyla CPU, bellek, bilgisayar ekranı ve ses donanımı hakkındaki bilgileri görüntüler. Bütün bilgiler çok kapsamlıdır, örneğin, pil şarj durumunu ve AC şarj kablosunu dizüstü bilgisayarınıza takıp takmadığınızı gösterir.

İşlem sekmesinde, bilgisayarınızda çalışan tüm işlemleri bulmanızı sağlar. İşlemlerin her biri hakkında ayrıntılı bilgileri seçerek görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tüm Microsoft süreçlerini gizleyebilir ve yalnızca Microsoft dışı işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Google aramasında bir süreç arayabilir ve gerekirse süreçleri sonlandırabilirsiniz. Yani anlayacağınız, hem sistem bilgisini öğrenmek hemde bilgisayarınızda çalışan işlemler hakkında bilgiler almak için faydalı olacaktır.

MyPC programı, CtrlCenter sekmesinin altındaki çeşitli Windows sistemi özellikleri için kolay kısayollar sağlar. Windows’daki dahili özelliklere ve araçlara yapılan kısayollara ek olarak, MyPC geliştiricileri tarafından tasarlanan araçlardan bazılarını bulabilirsiniz. MyPC programı ile birlikte gelen bir sistem temizleme, çalar saat ve bir hesap makinesi var.

MyPC yazılımı, Windows bilgisayarınız hakkında ayrıntılı donanım ve yazılım bilgileri görüntüler. Önemsiz dosyaları bilgisayarınızdan kaldırabileceğiniz bir sistem temizleyicisi ile birlikte gelir.

MyPC indir

MyPC ücretsiz sistem bilgisini görüntüleme ve sistem temizleme programı Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

Windows için MyPC indir (3.2 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir