Need for Madness Oyunu İndir

Hemen hemen herkes Need for Speed oyun serisini bilir. Hepimiz, bilgisayarlarımızdaki veya oyun konsollarımızdaki NFS oyunlarını oynarken büyüdük diyebiliriz. Yarış oyunları söz konusu olduğunda, Need for Speed oyunu ile hiçbir oyunu kıyaslamak mümkün olmaz, ancak şimdi Need for Speed üzerinde yeni bir ücretsiz oyun ortaya çıktı. Bu oyuna Need for Madness denir ve Need for Speed tarzı yarış oyunları için olası tüm çılgınlıkları getirir.

Need for Madness oyununu bilgisayarınıza indirip tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Need for Madness temelde yarış oyunudur ve Oracle Java kullanılarak tasarlanmıştır ve bu nedenle Java’yı destekleyen Windows, Linux ve Mac OS X gibi tüm platformlarda çalışabilir.

Need for Madness oyunu

Need for Madness ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın. Oyun, arabalarınızı yarış pistinde hareket ettirmek, yön vermek için ok tuşlarını, el freni içinde boşluk tuşunu kullanıyor. Elbette kullanılan diğer tuşlarda var. Oyunu yükleyip oynamaya başlayacağınız zaman, bunlarla ilgili bilgileri gösterecektir.

Rakiplerinizin arabalarına hasar verme, oyunun ilgi çekici yanıdır. Rakip arabaları parçalamak ve işe yaramaz hale getirmek için arabayı diğerlerinin üzerine çevirebilirsiniz. Şov gerçekleştirmek ve güç kazanmak için klavyenizdeki tuşların kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Yarış pistlerinin üzerinde gezinen büyük bir daire de var, arabanızı anında düzeltip onarmak için o daireye sürebilirsiniz.

NFM1 ve NFM2 adlı iki mod mevcut. Her ikisi de aynı tarzda yarışa sahipler ancak farklı stil ve rakipler var. NFM2’yi tamamlamak biraz zor. Need for Madness oyununda çok oyunculu / multiplayer modda var, ancak oynamanın çok zor olduğunu belirtmek isterim. Çok oyunculu modda oynamak için bir hesap kaydetmeniz ve İnternet üzerinden başkalarıyla rekabet edebileceğiniz bir takma ad almanız gerekir.

Ayrıca, tam ekran seçeneğine tıkladığınızda ekranınıza uyacak şekilde tüm ekran çözünürlüğü seçeneklerini göreceksiniz. Ekranınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Need for Madness çok küçük bir yarış oyunudur, ancak çevrimiçi çok oyunculu modda oynarken kolayca saatlerce eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kendi araba modellerinizi veya yarış pisti aşamalarını oluşturmak isterseniz, aynı zamanda bir araba tasarımcısı ve sahne tasarımcısı ile birlikte gelir.

Need for Madness oyunu indir

Need for Madness ücretsiz yarış oyunu Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows için Need for Madness oyunu indir (20 MB)

Mac OS X için Need for Madness oyunu indir (26 MB)

Linux için Need for Madness oyunu indir (7 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir