OpenClonk Oyunu İndir – Ücretsiz Çok Oyunculu RTS Oyunu

OpenClonk, Windows, Mac OS X ve Linux için eğlenceli ve ücretsiz bir RTS / platform oyunu. Ücretsiz çok oyunculu bir aksiyon oyunu olan OpenClonk, çoğunlukla madencilik, yerleşim ile ilgilidir. Minecraft benzeri ve grafik özellikleri açısından güzel bir oyun arıyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

OpenClonk oyunu indir

Bu ücretsiz oyun size “Clonks”, “küçük ama çevik insansı varlıklar” üzerinde kontrol imkanı sağlar. Onları 2D yatay kaydırılmış bir dünyaya sürükleyerek, manzara deformasyonunu yapabilir, madencilik işlemlerini ayarlayabilir, ekonominizi yönetebilirsiniz.

Minecraft, Terraria, Worms veya Settlers oyunlarına göre OpenClonk, yeni bir içerik geliştirmeyi son derece kolaylaştırıyor. Örneğin, Mape, her seferinde farklı görünen haritalar oluşturmayı sağlayan, yine de seçtiğiniz ve tekrar eden desenleri (asit, kömür, gökyüzü adaları) içeren dinamik bir harita jeneratörüdür. Hani bir söz vardır ya kendi dünyanızı oluşturmak, işte OpenClonk oyunu ile yapabilirsiniz.

OpenClonk oyunu

OpenClonk oyunu indir

OpenClonk, Clonk oyun serisini daha da geliştirmeyi amaç edinmiştir. Oyun bu amaçla, Clonk’un gerçek güçlerini daha eğlenceli hale getirmek istiyor. Hareketli madencilik, üretim hatları ve ekonomi. Bir başka odak da, oyun motorunun daha da büyütüleceği ve Clonk’un en önemli özelliklerinden biri olan C4Script ile oyun içeriğinin genişletilebilirliği / değiştirilebilirliğidir.

Clonk nedir?

Clonk, multiplayer-aksiyon-taktik-beceri oyunudur. Sıklıkla The Settlers and Worms’un bir karışımı olarak anılır. Basit bir 2D tarzı peyzajda, oyuncu Clonks’un mürettebatını kontrol eder. Oyun ücretsiz oyunu teşvik eder, ancak normal hedef, bir maden binası inşa ederek veya arena benzeri bir haritada birbirleriyle kavga ederek yeryüzünden değerli kaynakları kullanmaktır.

OpenClonk sadece bir oyun değil aynı zamanda farklı modların oluşturulmasına izin veren çok yönlü bir 2D oyun motorudur.

OpenClonk oyunu indir

OpenClonk 7, yeni misyonlar ekleyerek oyunu genişletti ve bunları hikayesi ile bağlamaya başladı (kahraman, kötü kralı öldürmek için büyük çabayla OpenClonk dünyasına gönderildi). Bu yeni yaklaşımı güçlendirmek için, senaryoların artık daha yüksek bir zorluk seviyesinde tamamlamaları veya sırların ortaya çıkmasıyla kazanabileceğiniz başarılar var.

OpenClonk oyunu indir

Yeni bir lig sistemi var. Sıralama için çevrimiçi yarışın ve en iyi takımın karşısına çıkın. Lig sunucusuna kaydolmak için bir oyuna ev sahipliği yaparken lig tuşuna basmanız yeterlidir, ardından katılmak için forum kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanın.

OpenClonk oyunu

OpenClonk oyunu Windows, Mac OS X, Linux sistemleri ile uyumludur. Windows ve Linux sistemleri için 32-bit ve 64-bit yükleyiciler içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin. Ayrıca OpenClonk oyunun kaynak kodunu indirebilirsiniz.

Windows 32-Bit için OpenClonk oyunu indir (94 MB)

Windows 64-Bit için OpenClonk oyunu indir (94 MB)

Linux 32-Bit için OpenClonk oyunu indir (95 MB)

Linux 64-Bit için OpenClonk oyunu indir (95 MB)

Mac OS X için OpenClonk oyunu indir (95 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir