Passpartout oyunu indir

Passepartout ücretsiz oyununda, para kazanmak için parlayan bir Fransız sanatçıyı oynuyorsunuz. Parlak renkli parmak boyalarının eşdeğeri kullanılarak yaratılan eserlerin satışı ve itibar kazanması gerekiyor.

Soldaki basit Microsoft Paint stil kanvasını kullanarak bir başyapıt çizin, bir fiyat belirleyin ve ona bir isim verin. Hazırladığını parça daha sonra sağdaki sanat galerisinde görünecektir. Gün boyunca zor kazanılan parayı harcamak mecburiyetinde olacaksınız.

Passpartout oyunu

Passpartout oyunu indir

Passpartout oyunununda resim çizmeniz ve çizdiğiniz resimlerden para kazanmanız gerekir. Neredeyse bir sanatçının gerçek dünyasını yaşayacaksınız. Gerçekten sınırlarız zorlayan bir oyun ama zoru sevenler için eğlenceli bir oyuna benziyor.

Bazı patronlar büyük isimler arıyor, bazıları yeni yetenek arıyor ve diğerleri sadece duvardaki çatlaklar üzerinde kağıda inanılmaz derecede ucuz bir şey istiyorlar. Resimlerinizin değeri, her birinin ne kadar zaman harcadığınızı ve ne kadar tecrübeli olduğunuzu da içeren çeşitli faktörler tarafından belirlenir.

Her hafta faturalarını ödeyebilecek kadar çok para kazanmanızı sağlamak için fiyatlarınızı dikkatlice ayarlamanız gerekir veya yaratıcılığınızı kaybetme riski taşırsınız.

Garip bir şekilde zorlayıcıdır, ancak kendiniz için bir isim yapmak bir gecede olmaz; bu nedenle birkaç saat için batarsanız şaşırmayın.

Passpartout oyunu nasıl oynanır?

1. İlk önce bir resim çizin. Fırça boyutunu artırmak / azaltmak için kaydırma çubuklarını kullanın.

2. Resminizin fiyatını ayarlayın.

3. Resminize bir unvan verin.

4. Artık resminize satışa hazırdır. Müşteriler çok yüksek veya çok düşük olduğunu düşünüyorsa fiyatı ayarlamak için bir boyayı tıklayın.

5. Resminizi önemsemiyorsanız, şöhret rütbeniz azalacaktır (3. sırada başlayın).

6. Doğru fiyata resim satarsanız, şöhret rütbeniz yukarı çıkacaktır.

Passpartout oyunu indir

Passpartout oyunu Windows, Mac ve Linux sistemler ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan indirme sayfasına giderek oyunu sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Passpartout oyunu indir


7 yorum

    • alemdar YazarYanıtla

      Yönlendirildiğiniz sayfada Download bölümünden sisteminize uygun olan versiyonu indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir