RePicvid Free Photo Recovery: Ücretsiz Fotoğraf Kurtarma Programı

RePicvid Free Photo Recovery, yanlışlıkla silinen veya depolama cihazınızdan biçimlendirme sonucunda kaybolan fotoğrafları kurtarmaya yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bellek kartları, USB flash diskler, SD kart, harici sabit disk sürücüleri, dahili depolama aygıtları, dijital kamera, cep telefonları, iPod ve daha bir çok sayıda depolama aygıtlarından sınırsız resim / fotoğraf kurtarmayı sağlar.

Temel olarak Windows PC’nizdeki veya Mac bilgisayarınızdaki bir aygıta fiziksel olarak erişebiliyorsanız, RePicvid Free Photo Recovery bu depolama aygıtlarından fotoğrafları kurtarabilir. Depolama ortamına bir ağ üzerinden erişirseniz, belki de çalışmaz, çünkü aygıtlara erişmek için kullanılan protokoller gerekli erişimi sağlamaz.

RePicvid Free Photo Recovery

Program, sadece fotoğraf veya resim kurtarmayı belirten bir isim kullansa da, aslında videolar, ses dosyaları ve diğer türdeki veri dosyaları da dahil olmak üzere diğer türdeki dosyaları kurtarmaya yardımcı olur.

Ayrıca bakınız; RePicvid Free Photo Recovery Kullanımı

Ücretsiz fotoğraf kurtarma

RePicvid Photo Recovery ücretsiz indirin ve kurun. Açılış ekranında, kurtarmak istediğiniz dosya türlerini (fotoğraf, video, ses dosyası veya her tür dosya) seçme imkanı sağlar. Bu seçeneklerin her biri için, kayıp dosyalar için taranacak bir bölüm veya disk sürücüsü seçmelisiniz. RePicvid Free Photo Recovery herhangi bir türde hızlı tarama yapmaz. Bunun yerine, herhangi bir dosyayı gözden kaçırmamak için depolama cihazının tam bir taramasını yapar.

Kurtarılacak dosyaları seçebilirsiniz

Depolama cihazları için uzun ve tam bir tarama yaptıktan sonra, kurtarılacak dosyaları seçebileceğiniz sonuçları görüntüler. RePicvid Free Photo Recovery ücretsiz sürümü sadece fotoğraf veya resim dosyalarını kurtarır. Video dosyalarını, ses dosyalarını veya resim olmayan diğer dosyaları kurtarmak isterseniz RePicvid Photo Recovery ücretli lisansını satın almanız gerekir.

Sınırsız fotoğraf kurtarma sağlar

RePicvid Free Photo Recovery, kolayca sayısız depolama aygıtından kaybolan veya silinen resim dosyalarını kurtarmayı sağlar. Ücretsizdir, Windows ve Mac’te çalışır ve kurtarma veri sınırı yoktur.

RePicvid Free Photo Recovery indir

RePicvid Free Photo Recovery ücretsiz resim / fotoğraf kurtarma programı Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programın ücretsiz sürümünü indirin. Sizde benim gibi IDM kullanıyorsanız, IDM ile indirmek istediğimde sorun oluştu. Bu nedenle IDM’yi kapatıp indirdim. Sizde IDM kullanıyorsanız aynı sorunla karşılaşabilirsiniz diye hatırlatmak istedim.

Windows için RePicvid Photo Recovery indir (29 MB)

Mac OS X için RePicvid Photo Recovery indir (22 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir