Rylstim Screen Recorder: Tam Masaüstü Ekranı Kaydetme Programı

Rylstim Screen Recorder, fare imleç hareketleri de dahil olmak üzere monitörde yapılan her şeyi yüksek kalitede bir AVI dosyasına kaydedilmesini sağlayan hafif, ücretsiz ekran videosu kaydetme programı. Sadece masaüstü ekranı kaydetme seçeneği var, bunun dışında farklı ekran videosu yakalama seçeneği yok.

Basit bir program gözükebilir ama işinize yarayacak pek çok faydalı özellikler sağlar. Bilgisayardaki bir sorunu, programın kullanımını anlatırken fare sol veya sağ tıklamalarının anlaşılması için görselleştirme özelliği vardır. Yani, fareden sol veya sağ tıklama yaptığınızda izleyiciler bunu kolayca anlayacaklardır.

Ekran videosu kaydetme özelliği de vardır. Ekranda yapılan her şeyi video olarak kaydetmek için başarılı bir uygulamadır. Eğitici veya sunum videoları hazırlamak isteyenler için idealdir. Video kayıtları için video kare hızını ayarlama desteği bile vardır.

Rylstim Screen Recorder: Ücretsiz ekran kaydetme programı

Rylstim Screen Recorder, bilgisayarınızı yormadan çalışan hafif bir ekran kaydedici programdır. Daha öncede söylediğimiz gibi, fare hareketlerinin belirgin olmasını sağlayan görselleştirme yeteneği vardır.

Rylstim Screen Recorder ücretsiz olarak indirin ve kurulumunu yapın. Gerekli video codec bileşenini seçtikten sonra video kaydetmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca kaydedilen videonun konumunu da seçebilirsiniz.

Ekran videosu kaydetmeye başlamak için “Start Record” düğmesine tıklayın. Kaydı durdurmak için F9 tuşuna basın veya sistem tepsisindeki simgesine tıklayın.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, kaydı yapılan videolar yüksek kaliteli ve AVI video dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Rylstim Screen Recorder indir

Rylstim Screen Recorder ücretsiz ekran videosu kaydetme programı Windows 10, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programın son sürümünü indirin.

Windows için Rylstim Screen Recorder indir (13 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir