SambaPOS için metriK – Gerçek zamanlı restoran takibi uygulaması

SambaPOS, cafe ve restoran işletmenizi yönetmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe otomasyon programıdır. Android mobil cihazlar için uygun kullanım sürümü var. Ama bu yazımızda ben metriK uygulamasından bahsetmek istiyorum.

metriK for SambaPOS gerçek zamanlı olarak restoran takibi sağlayan SambaPOS için mobil uygulamadır. Kısacası şöyle diyelim; restoran için SambaPOS restoran otomasyon uygulamasını kullanıyorsanız, Android veya iOS mobil cihazlardan anlık verilerin takibi sağlaması için kullanabileceğiniz uygulamadır.

SambaPOS için metriK

SambaPOS ücretsiz olmasına rağmen metriK uygulaması ücretli olarak sunulmaktadır. Ancak güzel bir tarafı da, 60 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Sürekli olarak restoranınızda olmayabilirsiniz. Uzakta olduğunuz zaman, işletmenizde neler olduğundan haberdar olmak için kesinlikle bunu denemenizi tavsiye ediyorum. Detaylı ve grafik destekli raporlar sayesinde görsel açıdan her şeyi gözden geçirebilirsiniz. Bu uygulama bulut üzerinden çalıştığı için konumunuz ne olursa olsun, mobil cihazlar için hazırlanmış raporlara erişim sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama ile nelere göz atabilirsiniz;

Evet uygulama restoran verilerini takip edebiliyoruz ama takip edilen veriler neler onlara bir bakalım.

  • Açılan adisyon sayısına bakabilirsiniz,
  • Gerçek zamanlı olarak, anlık satış raporunu görebilirsiniz,
  • Gün sonu raporunu gözden geçirebilirsiniz,
  • Ne kadar ürün satışı yapıldığına dair raporu görebilirsiniz,

Bu ve benzeri raporlara bakabilir ve işletmenizin günlük durumunu gözden geçirebilirsiniz.

SambaPOS için metriK indir

metriK uygulaması Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir. 60 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullandıktan sonra, devam etmeniz için uygulamayı satın almanız gerekecek.

Android için SambaPOS için metriK indir (Play Store)

iOS için SambaPOS için metriK indir (App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir