Spotify müzikleri bilgisayara Mp3 olarak kaydetmek için ücretsiz program

Spotify, kayıtlı kullanıcıların bir düğmeyi tıklayarak en sevdikleri müzikleri dinlemelerini sağlayan çevrimiçi ses yayını hizmetinden biridir. Bununla birlikte, parçaları doğrudan bilgisayarınıza kaydetmek mümkün değildir. Bunu yapmak için ses kaydedici programlar yardımıyla dinlediğiniz müzikleri bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Spotify Web Recorder programı sayesinde Spotify müzikleri bilgisayara kaydetmek mümkündür. Spotify Web Player üzerinden dinlediğiniz müzikleri Mp3 olarak bilgisayara kaydetme imkanı sağlar. Diğer uygulamaları web arayüzünden nasıl kullanıyorsanız, Spotify online hizmetten müzik dinlemek için Spotify Web Player mevcuttur. Burada çalan şarkıları kolayca bilgisayarınıza kaydetmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Spotify Web Recorder ile Spotify’den şarkı kaydetme

SWR, Spotify Web Player’da çalan şarkıları bilgisayara mp3 dosyaları olarak kaydetmeyi sağlayan ücretsiz açık kaynaklı bir çözümdür. Spotify Web Recorder uygulaması sayesinde tarayıcı üzerinden giriş yapmanıza gerek yoktur. Çünkü programın kendi içinde yerel bir we tarayıcısı vardır. Ayrıca, Spotify’in kendi reklamlarını algılamak ve bu reklamları atlama yeteneğine sahiptir.

Spotify Web Recorder basit bir ses kaydetme programından ziyade, Spotify müziklerinizi yönetme imkanı sağlamaktadır. Sevdiğiniz müzikleri bilgisayara kaydetmek için hemen bir arama başlatın ve çalan şarkıyı kaydetmeye başlasın. Çalan şarkı programda kaydedildikten sonra Mp3 dosyası olarak bilgisayarınıza kaydedilir.

Spotify Web Recorder programının yasal ve telif hakkı olup olmadığını merak edebilirsiniz. Müzikleri mp3 olarak indirdiğini düşünürseniz böyle bir yanılma olabilir. Ama, bu program bilgisayarınızdaki herhangi bir ses kaydedici program gibi çalışır. Spotify ile entegre olduğu için çalan şarkıları daha kaliteli bir şekilde kaydetmektedir. Bu sayede, sanki orijinal müzik dosyasını indirmiş gibi olur. Yani anlayacağınız herhangi bir telif hakkı ihlali yoktur ve zaten biz sitemizde buna yer vermeyiz.

Spotify Web Recorder indir

Spotify Web Recorder, Spotify şarkıları bilgisayara kaydetmeyi sağlayan program Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

Windows için Spotify Web Recorder indir (178 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir