Starbuck FreePlayer İndir

Starbuck Free Player, en sevdiğiniz medya dosyalarını oynatmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve başarılı bir uygulamadır.

Starbuck Free Player, en popüler web medya oynatıcılarından biridir ve Mplayer uygulamasına dayanmaktadır. Doğrudan bilgisayarınızda veya tarayıcınızda oynatmaya çalıştığınız çok çeşitli ses ve video dosyalarını destekler. Bilgisayarlara dosya indirirken daha iyi video kalitesine sahip olmaya yardımcı olmaktadır. Kaliteli, güvenilir bir medya oynatıcı istiyorsanız, Starbuck Free Player sizin için harika bir seçenektir ve piyasada bulunan bir çok medya oynatıcıdan daha iyidir.

Starbuck Free Player

Starbuck FreePlayer, ücretsiz olarak doğrudan bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir video ve ses medya oynatıcıdır. İndirildiğinde, istediğiniz herhangi bir dosyayı karşıya yükleyebilir ve doğrudan bu programda oynatabilirsiniz. Diğer pek çok medya oynatıcıyı temel alıyor, ancak geçmişte kullanmış olabileceğiniz her şeyden çok daha iyi hale getiren birçok yeni özellik var.

Codec sorunu yaşamadan sorunsuz bir şekilde popüler medya biçimlerini oynatma desteği vardır. Ayrıca diğer bir çok medya oynatıcı uygulamadan daha fazla özelliğe sahiptir. Özellikle yüksek kalitede video izlemek istiyorsanız bu programı yardımcı olacaktır. Video kalitesini etkilemeden hatta iyileştirme yeteneğine sahiptir.

Kullanımı kolay temiz bir arayüz sağlar

Starbuck FreePlayer ücretsiz indirin ve çalıştırın. İlk başta arayüzü Windows Media Player uygulamasına benzetebilirsiniz. Evet benzerlik var ama kullanım açısından ve araçların konumlarında farklılık vardır. Media Player’da oynatma, durdurma vs araçlar orta kısımdadır, Starbuck FreePlayer’da ise sol tarafa doğru yerleştirilmiştir.

Starbuck FreePlayer İndir

Alt yazı desteği vardır

Program alt yazılı film izlemek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için alt yazı desteği sunar. Elbette VLC Media Player kadar etkili değildir ancak işinize yarayacak özellikler içermekte ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Starbuck FreePlayer, Xvid/DivX, H.264, MKV, WebM, MPEG-2, FLV, MP4, WMV, AC-3, AAC, DTS, MP3 medya biçimlerini oynatma desteği vardır. Özellikle MKV desteğinin olması ön plana çıkmaktadır. Şuan piyasadaki medya oynatıcıların çoğunda MKV dosyasını açma desteği yoktur.

Video web tarayıcısı

FreePlayer tam özellikli bir video web tarayıcısı içerir, ses ve video ağ akışlarını bilgisayarınıza kaydeder. Chromium’dan video web tarayıcısına gidiyorsunuz ve gömülü video veya ses akışlarını algılar ve herhangi bir yerel dosya gibi oynatıcıya yüklersiniz. Internet bağlantısı sorunlarının düşük olması veya ağ medyasının arşivlenmesini önlemek isteyebilirsiniz, ardından Startbuck FreePlayer ağ medyasını yerel dosya sisteminize aktarır.

Starbuck FreePlayer İndir

Programın en dikkat çekici özelliklerinden biride İnternet’ten medya oynatma desteğinin olmasıdır. Popüler video ve haber sitelerindeki medya dosyalarını tarayıcı üzerinden izleme yeteneğine sahiptir. Elbette tarayıcılarının kendi medya oynatıcı desteği vardır. Ancak bazı web sitelerde tarayıcının destekleyemediği medya biçimleri vardır. Bu gibi durumlarda bu program yardımcı olacaktır.

Starbuck FreePlayer indir

Starbuck FreePlayer uygulaması Windows ve Mac OS X sistemler için uyumlu yüklemeler içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin. Ücretsiz olarak indirin ve kolayca çalıştırın.

Windows için Starbuck FreePlayer indir (61MB)

Mac OS X için Starbuck FreePlayer indir (77MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir