SuperTuxKart: Windows, Mac ve Android için 3D Yarış Oyunu

Nintendo konsolunda MarioKart oyununu oynadıysanız, çeşitli platformlarda çalışmak üzere tasarlanmış açık kaynaklı bir 3D yarış oyunu olan SuperTuxKart‘ı seversiniz. Sadece bilgisayarlarda değil ayrıca, Android telefonda da oynayabilirsiniz. Geliştiriciler gerçekçi görünmesi için pek çaba sarf etmemiş gibi görünüyor. Aslında, oyun çok hayali yerler, izler ve karakterlerle birlikte geliyor. Karakterler arasında Tux (bir penguen – Linux’un maskotu), GNU ve Nolok (Tux ve Gnu’nun ötekisi) bulunur.

SuperTuxKart oyunu

İşletim sisteminize uygun yükleyiciyi indirmek için aşağıda paylaştığımız SuperTuxKart indirme bağlantıları ile başlayabiliriz. Oyun, ırk, savaş gibi modları seçmenize veya lideri takip etmenize izin verir. Bu modlardan bazıları belirli bir hikayeyi takip eder ve oyunu basir düz yarış oyunundan çıkararak çok daha ilgi çekici hale getirir.

SuperTuxKart oyunu indir

Hikaye modunda, Mascot krallığını oynuyorsunuz ve Tux ve onun karısından sonra olan kötü Nolok’la yüzleşmelisiniz. Mascot krallığının bir kez daha güvende hissetmesi için Nolok’u yenmeniz gerekir.

Hikaye modunun yanı sıra kendinizde yarış yapabilir ve CPU ile çalışan yarışçılar ile rekabet edebilir, Grand Prix kupalarının birçoğuna katılabilir veya zamana karşı yarış yapabilirsiniz ve Zamana karşı modunda en hızlı zamanınızı elde edebilirsiniz.

Oyun aynı zamanda çok oyunculu mod ile geliyor ve arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Dört kişi tek bir bilgisayarda aynı anda birbirleriyle yarışabilir. Maalesef, oyun herhangi bir çevrimiçi veya ağ üzerinden çok oyunculu moda sahip değil.

SuperTuxKart son zamanlarda güncellendi ve bir özel paket ile piyasaya sürüldü. Yeni sürüm bazı ekstra parça ve karakterler içeriyor.

SuperTuxKart oyunu indir

SuperTuxKart oyunu Windows, Mac OS X, Linux ve Android sistemlerle uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirin.

Windows 32-Bit için SuperTuxKart indir (528MB)

Windows 64-Bit için SuperTuxKart indir (524MB)

Mac OS X içinSuperTuxKart indir (514MB)

Linux için SuperTuxKart indir (503MB)

Android için SuperTuxKart indir (Play Store)

Android için SuperTuxKart indir (APK 95MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir