Twitter Resimleri ve Videoları Otomatik İndirme Uzantısı

Twitter popüler bir sosyal mesajlaşma servisidir. Tweet yazmanın yanı sıra aynı zamanda medya içerikleri de destekler. Paylaşın fotoğrafları veya videoları indirmek çok kolaydır. Pek çok resim veya video indirmek istiyorsanız, bunun için biraz uğraşmanız gerekecek. Peki siz uğraşmadan, Twitter üzerinde paylaşılan fotoğrafların veya videoların otomatik indirilmesini ister misiniz?

Twitter Media Downloader, Twitter’da otomatik olarak yayınlanan resimleri ve videoları indirmek için Firefox ve Google Chrome web tarayıcısı için ücretsiz bir uzantıdır. Twitter’daki kullanıcıların zaman çizelgesindeki resimlerini / videolarını indirmek için yardımcı olacaktır.

Twitter kullanıcıları paylaşılan resimleri veya videoları indirme konusunda sorun yaşıyorlar. Hiç uğraşmadan fotoğraf veya videoları almak istemez misiniz?

Twitter resimleri ve videoları otomatik olarak indirme

Twitter Media Downloader, fotoğrafları ve videoları toplu olarak indirmek için Twitter’a seçenekler ekleyen bir Firefox ve Chrome uzantısıdır. Uzantıya ilk bakışta anlaşılması zor görünebilir ama kullanmaya başladıktan sonra, kullanımının kolay olduğunu göreceksiniz.

Chrome için Twitter Media Downloader uzantısını ekle

Firefox için Twitter Media Downloader uzantısını ekle

Bu uzantı, Twitter arama sonuç sayfalarına ve zaman çizelgelerine bir Medya bağlantısı ekleyerek indirilen medyayı belirtir. Üzerine tıkladığınızda indirme arayüzünü açar.

Uzantıyı kullanmaya başlamadan önce bazı ayarlamalar yapabilirsiniz. Örneğin, en son çıkan 100 medya dosyalarını indirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Aşağıdaki seçenekleri sunar:

  • Varsayılan 100 dosya indirme sınırını değiştirebilirsiniz.
  • Bir başlangıç ​​ve bitiş kimliği aralığı seçebilirsiniz.
  • Resimleri, GIF’leri veya videoları indirmek için seçebilirsiniz.

Uzantı, ortam dosyalarını ayarladığınız seçeneklere göre indirir. Herhangi bir zamanda indirme işlemini erken durdurabilirsiniz. Uzantı tüm dosyaları sıkıştırır ve daha sonra indirilen tüm medya dosyalarını içeren tek bir zip dosyası için bir indirme istemi görüntüler.

İndirme, arama sonuçları sayfalarında ve kullanıcı zaman çizelgelerinde çalışır.

Twitter Media Downloader, ana Firefox araç çubuğuna da bir simge ekler. Uzantının temel parametrelerini ayarlamak için üzerine tıklayabilirsiniz. Görüntü ve / veya video indirme bağlantılarını etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak ve medya filtreleme modunu hızlı ama daha az hassas bir moddan daha yavaş ama oldukça doğru bir moda değiştirmek için kullanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir