Profesyonel e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web siteler

E-posta imzası, e-postanızın farklı şekillerde kullanıcılara yardımcı olan en önemli bölümlerinden biridir. İnsanlar kendi web sitelerinde, sosyal profillerinde ve dolaylı olarak ilgili her şeyi bildirmek için bir pazarlama aracı olarak kullanır. Neredeyse tüm e-posta servis sağlayıcıları, insanların her e-postanın altına bir imza eklemesine izin verir.

E-posta imzası oluşturma

Normal bir metin imzası istemiyorsanız ve bunun yerine profesyonel görünümlü bir e-posta imzası eklemek istiyorsanız, herkes tarafından kullanılabilecek bu ücretsiz e-posta imza oluşturucuları kontrol edin.

Profesyonel ve kaliteli e-posta imzası oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki e-posta imzası üretici web uygulamalarını denemenizi tavsiye ederim.

Ücretsiz e-posta imzası oluşturma siteleri

Aşağıda sıraladıklarımız ücretsiz ve online olarak bir e-posta imzası oluşturma hizmetleridir. Bilgisayarınıza program yüklemeye gerek kalmadan, tarayıcı üzerinde kolayca bir e-posta imzası oluşturmak mümkündür.

1] MySignature

MySignature web sitesi
MySignature e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

MySignature, Gmail, Outlook ve Apple Mail ile uyumlu ücretsiz bir e-posta imzası oluşturma sitesidir. İsim, telefon numarası, web sitesi, Skype kimliği, e-posta kimliği, adres, fotoğraf, şirket adı / konum / bölüm, sosyal profiller vb. Bunun dışında imza renk düzenini de değiştirebilirsiniz. Eklemek için birkaç seçenek bulunur. En iyi yanı, düzenlemek için daha profesyonel ve kolay önceden hazırlanmış şablonlar bulabilmenizdir. Tüm değişiklikleri yaptıktan sonra, “Get signature” butonuna basın, e-posta imza ayarlarında bu yapıştırmak tıklayın “Copy to clipboard” tıklayın.

2] Hubspot

Hubspot web sitesi
Hubspot e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

Hubspot, MySignature ile tamamen aynıdır, ancak hazır şablonları bulamazsınız. Bunun dışında, ad, telefon numarası, şirket adı, departman, adres, sosyal profiller, vb. dahil olmak üzere hemen hemen aynı şeyleri yapabilirsiniz. Bu aracın özelliği, genel tema rengini, metin rengini, özellik rengini, bağlantısını renk, vb. ayrıca bir CTA veya harekete geçirici mesaj butonu da ekleyebilirsiniz.

3] WiseStamp

WiseStamp web sitesi
WiseStamp, e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

WiseStamp, diğerlerinden daha gelişmiş ve daha sofistike bir araçtır. Bununla birlikte, ad, şirket adı, telefon numarası, vb gibi tüm normal şeylerin yanı sıra özel alan girebilirsiniz. En iyi bölüm, çeşitli uygulamaları içerebilmesidir. Örneğin, Facebook Beğen düğmesini, Twitter takip düğmesini, LinkedIn rozetini, en son Facebook durumunu ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Orta mesajlar, WordPress blog yazısı, Tumblr güncellemeleri vb. dahil etmek de mümkündür.

4] NewOldStamp

NewOldStamp
NewOldStamp, e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

Benzer araçlar ücretsiz olmasına rağmen, NewOldStamp‘ın tam sürümünü elde etmek için ödeme yapmanız gerekebilir. Ücretsiz sürümü, ad, adres, telefon numarası, Skype kimliği, web sitesi URL’si vb. dahil olmak üzere tüm normal bilgileri eklemenize izin verir. Bundan ayrı olarak bir fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Ancak diğer özellikler için ödeme yapmanız gerekiyor.

5] CodeTwo

CodeTwo
CodeTwo, e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

CodeTwo, e-posta imzanıza çeşitli grafikler eklemek istiyorsanız sizin için en iyi seçenek gibi gözüküyor. Burada, e-posta servis sağlayıcısını seçebilirsiniz ve oluşturulacak imza e-posta sağlayıcınızla uyumlu olacaktır. Kişisel bilgileri, şirket bilgileri, afiş, afiş bağlantısı, sosyal medya bağlantıları vb. ekleyebilirsiniz. Hazır şablonu almak ve bilgilerinizi kullanarak düzenlemek de mümkündür. Bu şekilde daha profesyonel görünümlü bir e-posta imzası oluşturabilirsiniz.

6] Si.gnatu.re

Si.gnatu.re
Si.gnatu.re, e-posta imzası oluşturmak için ücretsiz web uygulaması.

Si.gnatu.re işi oldukça iyi yapıyor. Çok küçük bir kutuya gerekli bilginin neredeyse tamamını girebilirsiniz. Örneğin, ad, iş unvanı, departman, e-posta kimliği, cep telefonu numarası, web sitesi URL’si, tam adres, logo, resim, sosyal profil bağlantılarınızı vb girebilirsiniz. İsterseniz imzanızın tüm tasarımını değiştirebilirsiniz . Başka bir deyişle, genişlik, logo konumu, yazı tipi ailesini, yazı tipi boyutunu, bağlantı rengini vb değiştirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir