Unlocker İndir – Silinmeyen dosya ve programları silme

Bilgisayarda silinemeyen veya kilitli dosyaları ve programları silemiyorsanız Unlocker yardımcı olabilir. İster yanlışlıkla indirilen bir program, casus yazılım veya sahte arama programı olsun, bir dosyayı kaldırmak istediğiniz zamanlar vardır. Bazen dosyaları, Denetim Masası’na giderek silme veya kaldırma yapmak isteriz ama olmaz. Dosyanın kullanımda olduğunu veya işlemin yalnızca bir sistem yöneticisi tarafından yapılacağını söyleyen hata mesajları alabilirsiniz. Bu noktada, Unlocker silinemeyen program ve dosyaları kaldırma için yardımcı olacaktır.

Küçük dosya boyutuna sahiptir

Görüntülenen mesajın önemi yok, Unlocker dosyaları kolayca kaldırabilir. Unlocker yazılım programının dosya boyutu küçüktür, bu yüzden çok fazla disk alanı kaplamaz. Çoğu zaman, programlarınızı temizlemek isteyebileceğiniz sebebin fazladan alana gereksiniminiz olmasıdır. Sabit sürücünüzün disk alanını temizlemeye yardımcı olan küçük bir ek akıllı bir fikirdir.

Kolay yapılandırma imkanı sağlar

Aslında yapılandırma gereksizdir. Unlocker, bilgisayarınızdan dosyaları kaldırmaya yardımcı olur. Unlocker’ı indirirken seçenekler bulunmamaktadır. Yazılımı hemen kullanabilmeniz için hızlı ve kolay bir şekilde indirir.

Unlocker portable bir programdır. Kurulum yapmadan doğrudan çalıştırılmaktadır. İndireceğiniz dosyda 32-bit ve 64-bit sürümler mevcuttur. Sisteminize uygun olan sürümü açın ve Unlocker.exe dosyasını çalıştırın. Silmek istediğiniz dosyayı veya programı bulun, seçin ve No action açılır menüsüne tıklayarak Delete seçeneğini seçin. Sonra OK düğmesine tıklayarak silme işlemini tamamlayın.

Unlocker’ı sağ tıklama menüsünden seçin

Unlocker programını indirdikten sonra, açın ve silmek istediğiniz dosyayı bulun. Dosyaya sağ tıklayın ve Unlocker tarafından kaldırma seçeneğini seçin. İsterseniz standart kaldırma seçeneğini atlayabilir ve Unlocker’ı kullanarak silmeyi her zaman tercih edebilirsiniz.

Silmek veya taşımak

Unlocker seçeneğini belirlediğinizde, yazılım size birkaç seçenek sunar. Dosyayı bilgisayarınızdan tamamen kaldırarak tamamen silebilirsiniz. Dosyayı yeniden adlandırmayı seçebilir veya geri dönüşüm kutusu gibi bilgisayarınızdaki başka bir yere taşıyabilirsiniz.

Bazen kaldırma işlemini tamamlamak için, Unlocker bilgisayarınızın bir sonraki açışınızda veya yeniden başlattığınızda çalışır. Bilgisayarınız, bazen hiçbir sebep yokken donabilir. İşte bu durumlarda Unlocker imdadınıza yetişecektir.

Unlocker indir

Unlocker, önemli bir görevi yerine getiren basit bir yazılım programıdır. Windows PC’den kaldırılamayan dosyalar için etkileyici bir çözümdür.

Windows için Unlocker indir (116KB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir