Uygulamaları gizlemek için en iyi Android uygulaması hangisidir?

Android telefonda uygulamaları gizlemek için en iyi uygulamayı paylaşmak istiyoruz. Uygulamaların başkaları tarafından görünmesini veya telefon ekranını kalabalık yapan uygulama simgelerini gizlemek istiyorsanız, buna yardımcı olacak ücretsiz bir uygulama var.

PrivacyHider (eski adıyla PrivateMe), root izinleri olmadan, yani rootsuz uygulamaları gizlemeyi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama gizleme uygulaması ile, başlatıcınızdan, yeni uygulamalar listesinden, sistem ayarlarındaki uygulama yönetiminden ve telefon sisteminizdeki diğer herhangi bir Android uygulamasını gizleyebilirsiniz (sistem uygulamaları hariç).

PrivacyHider ile Android uygulamaları gizleme

PrivacyHider, uygulamaları gizlemek için kullanacağınız en iyi ücretsiz uygulama olduğunu iddia ediyoruz. Sizinde bu konuda farklı bir görüşünüz varsa, yorumlarınızla bildirin.

Gizlediğiniz uygulamalara sadece PrivacyHider uygulamasının arayüzünden erişebilir ve ayrıca bu uygulamayı şifre ile koruyabilirsiniz. Yani anlayacağınız, sizin izniniz olmadan gizlediğiniz uygulamalara kimse erişemez. Bunun yanı sıra, PrivacyHider uygulamasını Android başlatıcınızdan bile gizleyebilir ve işlevsel bir hesap makinesine dönüştürebilirsiniz.

Uygulamaları gizlemek için en iyi Android uygulaması

Uygulamaların dışında, bu uygulamadaki fotoğrafları da gizleyebilirsiniz. PrivacyHider temelde gizli uygulamalara ve resimlere erişebileceğiniz bir gizli alan oluşturur.

Daha da fazlası, bildirimleri gizleyebilir, uygulamayı birden fazla hesap çalıştırmak için kullanabilirsiniz. Telefon sisteminizden bağımsız olarak çalışan bir uygulama olarak kabul edilebilir.

Uygulamaları gizlemek için en iyi Android uygulaması

Kısacası şöyle söyleyebiliriz; kullandığınız Android uygulamaları gizlemenin yanı sıra gizlediğiniz uygulamalara gelen bildirimleri de gizleyebilirsiniz. Bu uygulamayı da gizleyerek, hiçbir şey yokmuş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Android telefondaki uygulamaları gizlemek için kendimce bir sebep bulamadım ama bir çok Android kullanıcı için geçerli sebepler olduğunu düşünüyorum. PrivacyHider uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Android için PrivacyHider uygulamasını indir (Google Play Store)

Herhangi bir uygulama kullanmadan Android uygulamaları gizlemek istiyorsanız, Android Telefondaki Uygulamaları Gizlemenin Yolları yazımıza göz atabilirsiniz.


2 yorum

    • alemdar YazarYanıtla

      Uygulamaları gizlemede mi sorun yaşadınız, yoksa başka bir sorun mu var? Sorununuzu açıkça belirtirseniz, bela okumanıza gerek kalmadan yardımcı olmaya çalışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir