Windows 10 için Aviary Photo Editor indir

Aviary Photo Editor, Windows 10, Windows 8, iOS ve Android için bir fotoğraf geliştirme uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların fotoğraflara özel efektler eklemesine, aydınlatmayı ayarlamalarına ve orijinal fotoğraflara odaklamayı değiştirmesine olanak tanır.

Aviary Photo Editor, yüzlerce ayarlama ve efekt seçeneği sunuyor; bu da fotoğrafların geliştirilmesi için kullanılabilecek en popüler ve kapsamlı uygulamalar arasında yer alıyor.

Aviary Photo Editor

Ayarlar, odaklanma, yönlendirme, boyutlandırma, kırpma, doygunluk, sıcaklık ve parlaklık ve daha pek çok seçenek içerir. Temellerin ötesinde, kırmızı gözü ayarlama, dişleri beyazlatma ve lekeleri silmek için araçlar sağlar. Düzenleme için bir fotoğraf çekerken, Aviary Photo Editor otomatik olarak üçüncü şahıslara ait bir uygulamadan stok fotoğraf makinesini kullanmasıdır. Çoğu üçüncü parti kamera uygulaması, başka bir uygulama ile kullanıldığında optimum düzeyde çalışmaz.

Aviary Photo Editor yalnızca bilgisayarlar için değil, mobil cihazlar için bir uygulama olarak kullanılabilmesidir. Bu, bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanarak fotoğrafları düzenlemeyi tercih eden fotoğrafçılar için sorunlu olabilir. Ayrıca, bir takım fotoğraf düzenleme seçenekleri varken, metin eklemek için yazı tipleri sınırlıdır.

Aviary Photo Editor kullanmaya başlayın

Aviary Photo Editor uygulamasının kurulum ve yükleme işlemi bir çırpıda hallolur, çünkü uygulama kullanımı için kayıt gerekli değildir. Giriş ekranının sezgisel görünüşünü ve kolay navigasyonunu takdir edeceksiniz.

Aviary Photo Editor

Kullanmak için, sadece bir fotoğraf seçin veya yeni bir tane çekin, düzenlenecek görüntüyü seçin ve değişiklikler yapmaya başlamak için bir ayar seçin.

Aviary Photo Editor

Düzenlemeleri çok kolay bir şekilde uygulamaktadır. Örneğin, efektler menüsüne geçerek hoşunuza giden efektlerden birisini uygulayın. Değişiklikleri hemen göreceksiniz, ayrıca hemen resme uygulamaz, yapacağınız her şeyi seçtikten sonra uygula düğmesine tıklayarak uygulayabilirsiniz.

Aviary Photo Editor

Fotoğrafları rötuşlama anlamında kaliteli araçlar içermediği ortadadır ancak temel düzenleme araçlarını görebilirsiniz. Sevdiğiniz resimlere çıkartmalar ekleyebilir, görüntüler üzerine eğlenceli araçlar ekleyebilirsiniz.

Aviary Photo Editor

Aviary Photo Editor uygulaması fotoğraf düzenleme araçlarına, özellikle genç kızların hoşuna gidecek bazı makyaj araçları içerir. Resimlerinize ufak dokunuşlar yaparak daha etkileyici görüntüler elde edebilirsiniz. Çoğu zamanda sizin yeteneğine kalmıştır.

Aviary Photo Editor indir

Evet bu ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulaması Android, iOS ve Windows 10, Windows 8 sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı indirebilirsiniz.

Windows 10 için Aviary Photo Editor indir (Windows Mağaza)

Android için Aviary Photo Editor indir (Play Store)

iPhone için Aviary Photo Editor indir (App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir