WPD İndir – Windows 10 gizlilik ayarlarını kontrol etme ve düzenleme programı

WPD, Windows 10 gizlilik ayarlarını kolayca kontrol etmeyi ve düzenlemeyi sağlayan ücretsiz yardımcı bir programdır. Kolayca gizlilik ayarları, güvenlik duvarı ayarlarını görüntüleyin ve istediğiniz şekilde ayarlayın.

WPD, Windows 10 gizlilik ayarlarını araştırmak, anlamak ve düzeltmek için kullanılan bir araçtır. Sistemin gizlilik ayarlarını düzenlemek için ekstra bir programa ihtiyaç yoktur aslında, ancak her bir ayarı bulmak ve düzenlemek uğraştırıcıdır. WPD sayesinde, Windows 10, Windows 8 ve Windows gizlilik ayarlarını tek bir yerde görüntüleyin ve kolayca düzenleyin.

WPD ile Windows 10 gizlilik ayarlarını düzenleme

WPD, taşınabilir bir uygulamadır. Sadece bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Kurulum yapmadan kolayca işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar Windows 7 ve Windows 8 desteği olsa da, özellikle Windows 10 için tasarlanmıştır.

Program şuan için;

  • Windows 10 Enterprise 1709, 1703, 1607
  • Windows 10 Enterprise LTSB 2016, 2015
  • Windows 10 Pro 1709, 1703, 1607
  • Windows 10 Home 1709, 1703
  • Windows 8, Windows 8.1
  • Windows 7 sistemlerini destekler.

Program için süreli güncelleme yapılmaktadır. 30’dan fazla Grup İlkesi, Windows hizmeti veya zamanlanmış görevleri etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak mümkündür.

Varsayılan olarak program, belirli telemetri ile ilgili IP adreslerine erişimi engellemek için Windows Güvenlik Duvarı kurallarını kullanabilir. IP adreslerini panoya kopyalayarak HOSTS dosyasında veya başka bir yerde kullanmanızı sağlar.

Ayrıca kaldırma seçeneği vardır. Bazı veya tüm standart Windows uygulamalarını bilgisayarınızdan kaldırmanıza izin verir. Bunu kullanmak tehlikeli ve beklenmedik etkilere neden olabilir. Bu özelliği kullanmadan önce, sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

WPD 1.1.582 indir

WPD, Windows 10, Windows 8 ve Windows 7 gizlilik ayarlarını kontrol etme ve düzenleme programı taşınabilir ve çok küçük dosya boyutuna sahip bir uygulamadır. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Windows 10 için WPD indir (119 KB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir