WriteWay Pro İndir – Ücretsiz Kitap Yazma Programı

WriteWay Pro, yazarlar için roman ve diğer kitap türlerini yazmada yardımcı olan, Microsoft Windows için profesyonel ücretsiz kitap yazma programıdır. Not defteri, Microsoft Word veya benzeri metin düzenleme programlarıyla kitap yazabilirsiniz, ancak özel olarak kitap yazma programında daha fazla özellik bulabilirsiniz.

WriteWay Professional gibi özel bir program, kitap yazma ile ilgili her şeyi tek bir arayüzde ele alır ve tüm bilgilere tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

WriteWay Professional, daha önceden ücretli bir uygulamaydı, ancak geliştiricisi tarafından ücretsiz bir program olarak piyasaya sürüldü. Programı yine de kaydettirmeniz ve WriteWay programı indirdikten sonra elde ettiğiniz e-posta mesajında bunun nasıl yapılacağı ile ilgili talimatları bulmanız gerekir.

WriteWay Professional: Ücretsiz Kitap yazma programı

WriteWay arayüzü üç ana bölüme ayrılmış ve üst kısımda bir araç çubuğu var. Sol bölme, bölümlerin ve sahnelerin sıralanarak kitabın yapısını listeler. Sağdaki iki bölme metin düzenleme, karakterler, bir sahne çizimi veya ayar bilgisi gibi tanımlayıcı bilgiler arasında geçiş yapmak için kullanılır.

Alt pano düz metin düzenleme uygulamaları için temel farklılıklardan biridir. Bir bölüm veya sahne hakkında, konuyla ilgili çıkan örneğin, çatışma ayarı, hakkında bilgi eklemek için bunu her zaman kullanabilir ve bilgiye istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

WriteWay, arayüzünde birden fazla pencere görüntüleyebilir. Örneğin karakter bilgileriyle birlikte yeni bir pencere görüntülemek için karakterleri tıklayabilirsiniz. Karakter bilgisini eklemek veya düzenlemek için kullanın ve bunlara istediğiniz zaman erişin.

Araştırma sekmesi için de aynı şey geçerlidir. Bilgiyi, örneğin tarihler, konum bilgileri ve diğer bilgileri takip etmek için kullanabilirsiniz. Hikaye tahtası, istediğiniz zaman açılacak başka bir penceredir. Bölümleri ve sahneleri tanımlayan kartları içerir ve bunları özetler.

WriteWay Professional’ın editörü WordWeb’deki gibi çalışır. Yazı tipi değiştirme veya kalın metin gibi temel biçimlendirme seçeneklerini destekler, ancak farklı başlık biçimleri gibi diğer seçenekler yoktur. Görüntüler ve simgeler eklenebilir, ancak yalnızca arayüze sağ tıklayarak, bunu yapmak için bir araç çubuğu düğmesi sağlanmaz.

Program, kitap yazarlarının faydalı bulabileceği başka birçok özellik ile birlikte gelir. Bu, fikirleri yazmak için kullanabileceğiniz “gelecek fikirleri” veritabanına ve kelime kullanımı analiz seçeneklerine sahiptir.

Program, Microsoft Windows işletim sisteminin tüm desteklenen sürümleri ile uyumludur. Kindle ve Nook cihazları için “yayınlanmaya hazır” biçimler oluşturabilir ve kitapları HTML, PDF ve Docx gibi çeşitli biçimlerde dışa aktarabilirsiniz.

WriteWay Pro indir

WriteWay Pro profesyonel ücretsiz bir kitap yazma programıdır. Başlıca odak noktası romanların yazılması, ancak diğer kitap türleri için de kullanılabilir. WriteWay Pro Türkçe dil desteği yoktur.

Not: Windows 10, 8, 7 sistemlere sahip olanlar, WriteWay programını kurmak ve kullanmak için bilgisayarlarında yönetici haklarıyla oturum açmış olmaları gerekir.

Windows için WriteWay Pro indir (24 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir