Xonotic Oyunu İndir – Ücretsiz Half Life Benzeri Shooter Oyunu

Xonotic, Windows, Mac ve Linux sistemler için açık kaynaklı ücretsiz Half Life benzeri shooter savaş oyunu.

Xonotic, hızlı tempolu bir arenada savaşacağınız etkileyici bir oyundur. Nişancı oyunlarını az çok biliyorsunuz, canınız bitmeden rakiplerinizi öldürmeniz gerekiyor. Oyun, açık kaynaklı ve ücretsiz olmasına rağmen şaşırtıcı grafik ve özelliklere sahiptir. Ücretli oyunlara taş çıkartacak görselliği var.

Xonotic oyunu

Oyun herhangi bir kurulum gerektirmez olduğu gibi oynamaya uygundur. Sadece indireceğiniz 945 MB boyutundaki arşivini açın, xonotic.exe’yi çalıştırın ve birkaç saniye içinde oynamaya başlayın. Bu ne demek oluyor? USB flash disklerde taşıyabilir, diğer arkadaşlarınıza oyunu vererek onlarında kolayca bilgisayarına yüklemesini sağlayabilirsiniz.

Xonontic oyununda ustalaşmak biraz zaman alabilir. Dokuz çekirdekli silahı, 16 tam silahı vardır; her birinde birincil ve ikincil ateş modları vardır ve hepsi belirli durumlarda faydalıdır. Silahları tek tek denemek için pek zamanınız olmayacak, çünkü oyun çok hızlı bir şekilde ilerlemektedir, hayatta kalmak için çok işiniz var.

Neyse ki, bazı botlarla pratik yapabileceğiniz basit tek kişilik modu var. Bu sayede silahları tek tek deneyebilir ve kullanmak istediğiniz veya hangi durumda etkili olacak silahları belirleyebilirsiniz. Hazır olduğunuzda çevrimiçi olarak canlı rakiplere karşı savaşmaya başlayabilir, çok çeşitli oyun modları ile 25 resmi harita veya topluluk teklifiyle başkalarına karşı oynayabilirsiniz.

Oyun içindeki oyuncu istatistikleri ile ilerlemeleri izleyin. Oyunda gösterdiğiniz en iyi performansları kaydederek başkalarına gösterebilirsiniz. Özelleştirilebilir ekranından seyirci modu ya da

Dahili oyuncu istatistikleri, ilerlemenizi izlemek için hazır. Becerilerinizden emin olduğunuzda, başkalarına daha sonra göstermek için oyunlar kaydedebilirsiniz. Ayrıca, bir takım araçlar ve özellikler var.

Half Life benzeri oyun arayanlara Xonotic oyununu tavsiye ederim. Tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz, kurulum gerektirmediği için oyunu yanınızda taşıyabilir ve başka bilgisayarlarda oyunu açarak, oynamaya devam edebilirsiniz.

Eğer oyun oynarken yavaşlama falan oluyorsa, Razer Cortex: Game Booster oyun hızlandırma programı ile daha hızlı bir oyun deneyimi sağlayabilirsiniz.

Xonotic oyunu indir

Xonotic 0.8.2 oyunu daha öncede söylediğimiz gibi Windows, Mac OS X ve Linux sistemlerle uyumludur.

Xonotic oyunu indir (945 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir