5KPlayer ücretsiz HD video indirme ve video oynatma programı

5KPlayer, sevdiğiniz videolardan herhangi birisini kendi bilgisayarınızın konforunda indirmek, izlemek ve aktarmak için yardımcı olan başarılı bir oynatıcı uygulamasıdır.

5KPlayer sunduğu özellikler ve kullanımı açısından şuan piyasadaki en iyi video oynatıcı programlardan biridir. Kullanımı özelleştirmek için pek çok farklı özelliklere sahiptir. Her geçen gün 5KPlayer programını kullanan sayısı artmaktadır. Bunun nedeni özellikle HD kalitedeki videoları, filmleri izleme imkanı sağlaması ve çeşitli video biçimleri destekliyor olmasıdır. Video izleme konusunda oldukça kullanışlı olması da, cezbedici yanlardan biridir.

5KPlayer

Basit bir video oynatıcıdan ziyade yapabileceği pek çok şey vardır. Birincisi tüm videolarınızı yüksek tanımlı kalitede oynatıyor olmasıdır. 4K 5K 1080p HD kalitesine sahip videolarda görüntü kalitesini bozmadan keyifle izlemenizi sağlar. İnternet üzerinden indirdiğiniz videolar veya USB, CD/DVD aracılığıyla bilgisayarda izlemek istediğiniz tüm videoları ve filmleri en iyi kalitede izleyebilirsiniz.

Özellikle daha az kalitedeki videoları izlemek isteyenler için ideal bir uygulamadır. Zaten bir çok kullanıcı, yüksek çözünürlüklü kalitede video izlemek için bu programı tercih etmektedir.

5KPlayer’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, popüler video sitelerinden video indirmenize olanak sağlamasıdır.

5KPlayer indir

Yani anlayacağınız, web tarayıcılarla veya video indirme programlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan, herhangi bir sorun yaşamadan videoları bilgisayara kolayca indireceğiniz anlamına geliyor. Video kalitesi ve uzunluğuna bağlı olarak videoyu indirmek bir kaç dakikanızı alacaktır. Programın en cazip yanı ise, indirilen videoların tümünü AirPlay programını kullanarak videoları televizyonda izleme imkanı sağlamasıdır.

Programı kullanmanın avantajları

Bu konuda merak edilen pek çok şey var aslında. Programın en önemli avantajı İnternet’ten bilgisayara video indirme yeteneğinin olmasıdır. Bunu yapmak için hepimiz ayrı programlar yüklemekteyiz. Ancak bu sayede ekstra programlar yüklemeden en popüler video sitesinden ve diğer video sitelerden HD kalitede video indirmek mümkündür.

Bu kadar çok insanın bu programı indirmesinin nedeni, normal videoları ve HD kalitedeki video oynatma, video indirme ve indirilen videoları televizyonda indirme desteğinin olmasıdır. Bunu AirPlay olarak bilinen bir programı indirerek yapabilirsiniz. Videoların tümü kolay ve hızlı bir şekilde bir televizyona aktarılabilir. Bu belirli program hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz programı da ziyaret edebilir ve bilgisayarınıza indirmeyi düşünebilirsiniz.

5KPlayer indir

Kullanımı çok kolaydır

5KPlayer’ı kullanmak son derece kolaydır ve en azından profesyonel olmanızı gerektirmez. Birçok kişi, bu özel programı yeni başlayanlar için en iyi programlardan biri olarak görmektedir. Üzerinde güvenebileceğiniz bir yazılıma sahip olduğunuzu göreceksiniz ve kullanımı kolaydır çünkü en sevdiğiniz videoların hepsini oynatmanız kolaylaşır. Sizin izleyebileceğiniz televizyon şovlarının ve filmlerin tadını çıkarmayı kolaylaştıran yüksek kaliteli seçenekler yer almaktadır.

5KPlayer’ı indirip kullanmaya başlamak istediğinizde, bilgisayarınızda yeterli alana ve saklama alanına sahipseniz bu programı indirebilir ve hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Bu özel programı kullanmanın becerisini kazanması çok fazla bir zorunluluk olmadığı için sizin için yapabilecekleri şeyleri kullanmaya başlamanız nispeten kolay olmalıdır.

Pek çok kişi 5KPlayer kullanıyor çünkü farklı yollarla kendilerine fayda sağlayabileceğini düşünüyorlar. En sevdiğiniz videoların hepsini oynatmak için şimdiye kadar kullandığınız en iyi programlardan biri olduğunu göreceksiniz. Pek çok video oynatıcı var, ancak favori medyalarınız oynarken inanılmaz derecede faydalı olabilecek çok çeşitli farklı özellikler sunan 5KPlayer programı deneyebilirsiniz.

5KPlayer indir

5KPlayer uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Windows ve Mac OS X sistemleri için ayrı yükleyiciler içermektedir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

Windows için 5KPlayer indir (40 MB)

Mac OS X için 5KPlayer indir (39 MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir