Adobe Acrobat Reader DC Türkçe İndir – Ücretsiz PDF okuma programı

Adobe Acrobat Reader DC, tüm aygıtlarınız için en iyi ücretsiz ve Türkçe PDF okuyucudur.

Kullanımı kolay bir PDF okuyucu istiyorsanız, Adobe Acrobat sizin için en ideal uygulamadır. Tüm PDF uygulamaları, en iyi olduklarını iddia ederken, Adobe gerçekten de bu hizmeti en iyi şekilde sunuyor. Daha büyük belgelerdeki hızlı aramalardan, çoğu belgeyi barındıran üç ayrı görüntüleme moduna kadar, PDF’leri mobil cihazınızda okumak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Adobe Acrobat Reader DC

Adobe Acrobat Reader DC Windows, Mac bilgisayar, Android, iOS (iPhone, iPad, iPod touch) ve Windows Phone mobil cihazlarda PDF belgelerini görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil destekli olan en iyi PDF okuma programıdır.

Adobe Acrobat Reader, dergi, kitap, beyaz kağıt, çizgi roman ve diğer medya dosyalarını tabletiniz ve telefon cihazınızda okumanın en kolay yoludur. Bazı cihazlarda, bir Adobe hesabınız varsa konumunuzu belgede senkronize edebileceksiniz ve cihazları değiştirdiğinizde her zaman aynı sayfada kalabilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader DC indir
Adobe Acrobat Reader DC, bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil destekli en iyi PDF okuma programıdır.

Dahili paylaşım özelliği

Dahili paylaşım işlevi programın en ilgi çekici özelliklerinden biridir. Paragraflarınızı, bölümlerinizi, resimlerinizi, bağlantılarınızı ve belgelerinizdeki diğer her şeyi yalnızca bir kaç dokunuşla başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca, belgelerinizi uygulamadan tam olarak tamamlayıp dijital olarak imzalamanız, böylece masanızdan uzaktayken daha fazla iş bulmanıza yardımcı olursunuz.

Mobil cihazlarla uyumlu versiyonları

Özellikle daha geniş bir aygıt yelpazesinde kaynak sınırlamaları nedeniyle, mobil sürümün standart sürüm kadar güçlü olmadığını belirtmek önemlidir. Daha büyük dosyaları yüklemek biraz zaman alabilir ve depolama alanından kazanç sağlamak için uygulamayı SD kartınıza taşıyamazsınız. Uygulama aynı zamanda dosya adları hakkında biraz titiz davranır, bu nedenle dosyaları kabul etmeden önce bir kaç kere değiştirmek zorunda kalırsanız şaşırmayın.

PDF dosyaları okuma

Bunun dışında, yalnızca PDF dosyalarını okumaya ve ara sıra belgeyi dijital olarak imzalamanıza izin veren bir uygulama istiyorsanız Adobe Acrobat Reader mükemmel bir seçimdir. Belge düzenleme veya performansa yönelik daha gelişmiş seçeneklere ihtiyacınız varsa, bunun yerine bir kopyasını bilgisayarınız veya Mac’iniz için kopyasını çıkarın veya bunun yerine profesyonel bir PDF düzenleyicisi deneyin.

Hızlı ve kolay kullanım

Bu ücretsiz PDF okuyucunun en önemli özelliklerinden biri de, hızlı ve kolay kullanım sunmasıdır. Ancak ilk açılışta her zaman biraz zorlanma görüntüsü seziyoruz, bunun dışında kullanımda gayet başarılıdır.

PDF belgeleri hızlı bir şekilde okur ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlar. Arayüzü o kadar açıktır ki, ne yapmak istiyorsanız kolayca her şeyi yapabilirsiniz. Çoklu görüntüleme modları vardır ancak tüm belgeler dikey modunda çalıştırmaz. Belgelerinizi okunması gerektiği şekilde okumak için üç ayrı izleme modundan birini seçebilirsiniz.

Adobe Acrobat Reader DC Türkçe indir

Adobe Acrobat Reader DC ücretsiz ve Türkçe PDF okuyucusu daha öncede söylediğimiz gibi Windows, Mac, Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlar üzerinde kullanılabilir. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Adobe Acrobat Reader DC sürümü indirin.

Adobe Acrobat Reader DC 2017.009.20044 sürümü şuan mevcuttur. Bunun yanı sıra Adobe Reader 11 sürümlerini de indirmeniz için bağlantı verilmiştir.

Windows için Adobe Acrobat Reader DC indir (110MB)

Windows için Adobe Reader 11 indir (41MB)

Mac OS X için Adobe Acrobat Reader DC indir (155MB)

Mac OS X için Adobe Reader 11 indir (84MB)

Android için Adobe Acrobat Reader DC indir (APK 15MB)

Android için Adobe Reader XI indir (APK 8MB)

Android için Adobe Acrobat Reader indir (Play Store)

iOS için Adobe Acrobat Reader indir (App Store)

Windows Phone için Adobe Acrobat Reader indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir