Adobe Flash Player İndir

Adobe Flash Player, Windows veya Mac bilgisayar üzerinde tarayıcılardan video izlemek, animasyon izlemek ve oyun oynamak için gerekli olan bir eklentidir. Adobe Flash Player yüklenmeden web tarayıcılarda video izleyemez ve oyun oynayamazsınız.

Adobe Flash Player sürekli güncellenmektedir ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalar yapılmaktadır. Adobe Flash Player’ın daha yeni sürümü, üstün yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve net ses sağlayan kodlanmış ek videoları desteklemektedir. Videoları görüntüleyen video siteleri ve animasyona sahip diğer uygulamalar gibi sitelerin keyfini çıkarmaya olanak sağlar. Tarayıcılarınıza Adobe Flash Player yüklenmemişse, birçok web sayfasını doğru şekilde görüntüleyemezsiniz ve birçok oyunu oynayamaz ve videoları izleyemezsiniz. Kullanıcıların yeni üç boyutlu grafikleri görüntüleyebilmesine olanak tanıyan en yeni Action Script 3.0’ı da destekliyor.

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player çevrimiçi oyunlar oynamak ve videolar izlemek için kullanılan en iyi yöntem diyebiliriz. En yeni Adobe Flash Player yazılımı, önceki sürümlere kıyasla daha iyi performansa ve yeni özelliklere sahiptir. Adobe Flash Player, Windows, Mac OS ve Linux tarafından desteklenir. Mac OS, Adobe Flash’ın en yeni sürümünü kullanmak için OS X 10.6 veya üstünü gerektirir. Yazılım, Internet Explorer, Safari ve Google Chrome da dahil olmak üzere farklı web tarayıcılarında desteklenmektedir. Her bir tarayıcıya Adobe Flash Player’ı ayrı yüklemeniz gerekecek. Bununla birlikte, Google Chrome, paketin bir parçası olarak Adobe Flash ile birlikte gelir.

Daha önceden Google Chrome içinde ayrı bir yükleyici mevcuttur. Artık Chrome için Adobe Flash Player yükleme dosyasını bulamayacaksınız. Çünkü Chrome’un kendisi Adobe Flash Player ile birlikte gelmektedir. Chrome tarayıcısında flash videoları izlemek istediğiniz zaman Adobe Flash Player eklentisinin etkinleştirilmesi istenir. Etkinleştirme yaparak sorunsuz bir şekilde Chrome üzerinde video izleyebilir ve flash oyunları oynayabilirsiniz.

Bu eklenti tüm tarayıcılarda arka planda çalışmaktadır ve herhangi bir ayar yapılması gereksizdir. Adobe Flash Player son sürümü sistem kaynaklarını daha etkili şekilde kullanan ve kullandığı bellek miktarını azaltacak şekilde web tarayıcılarıyla daha iyi entegrasyona sahiptir. Yazılım ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan ve virüslerden koruyacak önemli güvenlik güncelleştirmelerini içerir.

Adobe Flash Player eklentisi tamamen kusursuz değildir elbette. Bu uygulamanın bazı kusurları vardır ki, özellikle bu sorunları bir çoğu Chrome tarayıcısında ortaya çıkmaktadır. Adobe Flash Player, Chrome tarayıcıyı dondurabilir ve oynatıcının yanıt vermeyi bıraktığını bildiren bir bildirim görüntüler. Komut istemi durdurulduktan sonra otomatik olarak yeniden başlatılacaktır. Adobe Flash, yeniden başlatıldıktan sonra her bir sekmenin üst kısmında bir pop-up bırakacaktır.

Adobe Flash Player gerekli midir?

Adobe Flash Player, sadece flash oynatmak için değil ayrıca web siteleri görüntülenmesi gereken şekilde görüntülemeyi sağlayan gerekli bir eklentidir. Videoları izlemek ve flash oyunları oynamak için ayrıca en yeni yazılımın web tarayıcınıza indirilmesi gerekir. İnternet’e bağlı bilgisayarların neredeyse yüzde 98’inde Adobe Flash Player yüklüdür. Program, herhangi bir ayarı değiştirme ihtiyacı olmaksızın Web sayfalarında daha hızlı ve daha iyi grafikler oluşturarak herkesin yararlanmalarını kolaylaştırıyor.

Adobe Flash Player faydaları nelerdir?

Web siteleri düzgün bir şekilde görüntülemek için gereklidir. Bir çok cihazı kullanarak videoları izlemek ve bir çok cihazda oyunlar oynamak için imkan sağlar. Daha hızlı ve daha iyi grafik desteği sağlar. Bilgisayarınızı tehditlere karşı koruyan güvenlik güncelleştirmeleri içermektedir. Tüm Web tarayıcılarında kullanılabilir olması flash oynatıcılar arasında en popüler olmasını sağlamaktadır. Üç boyutlu grafikleri görüntülemeyi destekler.

Adobe Flash Player 31.0.0.108 indir

Adobe Flash Player uygulaması Windows, Mac OS X ve Linux sistemlere yükleyici olarak yüklenmektedir. Ayrıca farklı sistemler ve tarayıcılar için farklı yüklemeler içermektedir.

Not: Google Chrome için Adobe Flash Player yükleyicisi artık yoktur. Çünkü Chrome kendi içinde Adobe Flash Player ile birlikte gelmektedir. Bu nedenle ayrı bir yükleyici gerektirmemektedir.

Windows 10/8 Opera ve Chromium için Adobe Flash Player indir

Windows 10/8 Firefox için Adobe Flash Player indir

Windows 7/Vista/XP Opera ve Chromium için Adobe Flash Player indir

Windows 7/Vista/XP Internet Explorer – Activex için Adobe Flash Player indir

Windows 7/Vista/XP Firefox için Adobe Flash Player indir

Mac OS X (10.10 -10.13) Safari ve Firefox için Adobe Flash Player indir

Mac OS X (10.6-10.12) Opera ve Chromium için Adobe Flash Player indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir