Adobe Photoshop Express Türkçe İndir – Ücretsiz fotoğraf düzenleme ve efekt programı

Adobe Photoshop Express, Windows, Android, iOS ve Windows Phone için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme programı.

Adobe Photoshop programını hemen hemen herkes bilmektedir. Photoshop programına sahip olmak için satın almak zorundasınız. Adobe Photoshop Express, asıl Photoshop programının harika bir sürümüdür ve seveceğiniz çeşitli fotoğraf düzenleme özellikleri içermektedir. Elbette Photoshop programının bir çok özelliklerinden yoksundur. Ancak temel düzenleme seçenekleri mevcuttur.

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express İndir
Adobe Photoshop Express, Windows bilgisayarlar için ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme programları arasında yer almaktadır.

Daha öncede söylediğimiz gibi Photoshop programını bir çoğumuz kullanmışızdır. Photoshop programının en büyük sorunlarından birisi, çok büyük yükleme boyutuna sahiptir ve ücretlidir. Bu tartışılmaz bir gerçektir ki, Photoshop’ta bulunan düzenleme özellikleri piyasadaki herhangi bir uygulamadan çok daha ötededir, ancak satın alacak bütçeye herkes sahip değildir. İşte bu yüzden Adobe Photoshop Express oluşturuldu ve pek çok bilgisayar kullanıcısı klasik Photoshop’a alternatif olarak bunu tercih ediyor.

Adobe Photoshop Express programı Windows hariç Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod tocuh) mobil cihazlar için Türkçe dil desteği sunar.

Başarılı fotoğraf düzenleme

Adobe Photoshop Express, ücretli Photoshop programında kullanılan düzenleme seçeneklerinin bir çoğundan yoksundur, ancak fotoğraflarınızı düzenlerken faydalı olacak bir çok özelleştirme seçeneği vardır. Windows programının varsayılan düzenleme programı Paint’te göre kıyaslandığında ise çok fazla özellikleri var. İstediğiniz zaman Adobe Photoshop Express indirin ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu nedenle herhangi para sorunu olmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express ile düzenlemeye başlamak için bilgisayarınızdaki herhangi bir fotoğrafı kolayca ve hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlayan çok çeşitli dosya türlerini destekler. Düzenlediğiniz fotoğrafları sevdiklerinizle paylaşmak hızlı ve kolaydır. Özellikle bilgisayardan çektiğiniz fotoğrafları Adobe Photoshop Express kullanarak düzenlemek faydalı olacaktır. Sadece resmi daha parlak hale getirmek veya fotoğrafın kendisinde bulunan parlamayı azaltmak bile olsa, Adobe Photoshop Express programı ile yapmak çok kolaydır.

Adobe Photoshop Express’i kullanma

Adobe Photoshop Express kullanabilmek için bir Adobe kullanıcı kaydının olması gerekir (ücretsiz oluşturabilirsiniz) veya Google+ ve Facebook üzerinden giriş yapabilirsiniz. kullanıcı girişinin olması gerekir. Adobe Photoshop Express’i kullanmak, muhtemelen daha önceden kullandığınız herhangi bir düzenleme programından daha kolaydır. İlk yapmanız gereken elbette bilgisayarınıza indirmek ve istediğiniz tüm fotoğrafları düzenlemeye başlamaktır. Program içeriğinde yer alan farklı düzenleme özellikleri, düzenleme modundayken fotoğrafınızı tamamen kişiselleştirme yapma imkanı sağlar.

Adobe Photoshop Express İndir
Adobe Photoshop Express, Windows bilgisayarlar için ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme programları arasında yer almaktadır.

Adobe Photoshop Express’i gerçek Photoshop programıyla karşılaştırıldığında kullanmanın bir diğer önemli avantajı, yeni başlayanlar için tasarlanmış olmasıdır. Photoshop bazen daha önce hiç kullanmamış kişilere karşı yıldırıcı olabilir.

Photoshop Express kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, yalnızca bir fotoğraf açın veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız yeni bir fotoğraf çekin; düzenlemeye başlayabilirsiniz. Bir kırpma aracı ve kontrast, pozlama ve beyaz dengesi ayarlama seçenekleri var. Bunları istediğiniz şekilde değiştirebilir veya tek bir tıklamayla resminizi optimize etmek için Otomatik seçeneğini kullanabilirsiniz.

Biraz daha dikkatli bakarsanız tüm renkleri, netliği ve titreşimi kapsayan genel bir kontrast aracı göreceksiniz. Pozlama aracının tüm görüntüsünü veya yalnızca vurguları veya gölgeleri arttırmak için kaydırıcılar vardır ve beyaz dengesi ayarları, sıcaklığı ve renk tonunu (veya renk tonunu) değiştirmenize izin verir.

Programın sunduğu fotoğraf efektleri, renk, gürültü ve vinyet efektlerini uygulayan Instagram tarzı filtrelerdir. Buradaki seçeneklerin çoğu ücretsizdir, ancak bazıları yalnızca uygulama içi satın alma işlemleri olarak mevcuttur ve bunlardan birini kullanırsanız, ancak kullanmaya başlarsanız ödeme yapana kadar resminizi dışa aktaramazsınız.

Son olarak, düzenlediğiniz fotoğrafları veya resimleri mobil cihazınıza veya bilgisayara kaydedebilir veya doğrudan Facebook’a paylaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop Express İndir
Adobe Photoshop Express, Android, iOS, Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz en iyi fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt verme programları arasında yer almaktadır.

Adobe Photoshop Express’in faydaları

Adobe Photoshop Express’i kullanmanın en büyük faydası, kendi fotoğraflarınızı oluştururken kullanabileceğiniz bir dizi farklı düzenleme özelliğine sahip olmasıdır. Bir seferde bir fotoğraf düzenleyebilir veya aynı şekilde bir kolaj oluşturabilir ve daha sonra, aynı projedeki kolaj içindeki her resmi düzenleyebilirsiniz. Resimlerinizi uygun gördüğünüz herhangi bir biçimde düzenleyebilirsiniz, ancak klasik Photoshop yazılımında olduğu gibi ekspres sürümde bulunmayan bazı özellikler de vardır. Bu profesyonel editörlerin sevmeyeceği durumlardan biridir; çünkü Photoshop kullanırken en sevdikleri özelliklerin ve düzenleme araçlarının hiçbirine erişemiyorlar olmasıdır.

Daha önceden herhangi bir düzenleme programı kullanmamış bile olsanız, kolay bir kullanım hissi veren tasarıma sahiptir. Basit bir kaç adımda çok hoş görüntüler elde edebilirsiniz. Birçok profesyonel, fotoğraflarını düzenlemek ve oluşturmak için Photoshop’u kullanır; bu nedenle, ekspres sürümü kullanmak, asıl programın profesyonelliğini, genellikle dahil olan maliyeti olmadan almak isteyen amatörler için idealdir. Fotoğraflarınızı düzenlemek istediğinizde bu programı indirmek ve kullanmak hızlı ve kolaydır.

Adobe Photoshop Express indir

Adobe Photoshop Express indirmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayın. İlginç olan Windows bilgisayar için masaüstü sürümü mevcut değildir. Windows Mağaza uygulaması olarak sunulmaktadır. Bunun dışında program Android, iOS, Windows Phone ve Windows Mağaza ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan sisteminize uygun olan Adobe Photoshop Express sürümü indirin.

Windows için Adobe Photoshop Express indir (Windows Mağaza)

Windows Phone için Adobe Photoshop Express indir

Android için Adobe Photoshop Express Türkçe indir

iOS için Adobe Photoshop Express Türkçe indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir