Advanced SystemCare Free Türkçe İndir – Ücretsiz optimizasyon programı

IObit Advanced SystemCare Free, her türden PC kullanıcısı için ücretsiz ve Türkçe kullanım sunan sistem optimizasyon programı.

IObit Information Technology, Advanced SystemCare’in kullanıcıların en iyi performans düzenleme ve güvenlik bakımını elde etmesini sağlamak için sıklıkla güncellenmesini sağlar. Windows XP’den Windows 10’a kadar Advanced SystemCare desteği sunar.

Kullanıcılara, kayıt defterini ve sabit sürücüyü birleştirmek, gereksiz kayıt defteri anahtarlarını düzeltmek ve önemsiz dosyaları silmek gibi PC performansını optimize etmek için birden fazla seçenek sunulur. Advanced SystemCare Free, birkaç PC güvenlik seçeneği sunarak öne çıkıyor. Kullanıcılar, bilgisayarlarınızı güvenlik açıkları için tarayabilir ve bunları düzeltebilir, tespit edilen casus yazılımları veya kötü amaçlı yazılımları kaldırabilir.

IObit Advanced SystemCare Free

Advanced SystemCare Free indir

Advanced SystemCare Free programını tanımlamak için sadece sistem optimizasyonu demek yanlış olur. Sistem sorunlarını gidermek için bakım ve onarım araçları, gereksiz dosyaları ve yığılmaları silmek için temizleme araçları, bilgisayara bulaşan zararlı yazılımları kaldırma, güvenlik ve gizlilik açıklarını analiz etmesi için gelişmiş araçlar sağlamaktadır.

Programın en büyük dezavantajı sürekli reklam çıkarması ve Advanced SystemCare Premium sürümü satın alma seçeneği sunmasıdır.

Etkileyici kullanıcı arayüzü

Programın arayüzü başlangıçta bazılarına kafa karıştırıcı olabilir, ancak alışmak için fazla zaman almaz. Bakım, Araç Kutusu, Turbo Boost ve Eylem Merkezi etiketli dört sekme vardır. Her bir sekmeden, kötü amaçlı yazılımları tarama ve teşhis etme ve sistem bakımı gerçekleştirme gibi çeşitli performans ve güvenlik görevlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Advanced SystemCare Free indir

Bazı yardımcı programlar varsayılan olarak Windows’ta bulunabilir, ancak Advanced SystemCare, Windows 10’un dahi içermediği tüm yardımcı program paketlerini sunar. Kullanılabilen araçlar seti kişisel bilgisayar bakımında fazlasıyla fazlasıdır ve işi yapmak için yalnızca birkaç dakikanızı ayırın.

Advanced SystemCare, sistem optimizasyonu işlemi sırasında herhangi bir yanlışlık olması durumunda, sisteminizi sık sık yedeklemeye alır. İster rahat bir PC kullanıcısıysanız ister teknik açıdan iyi bir kullanıcı iseniz, Advanced SystemCare’de istediğiniz gibi bir şey bulacaksınız.

IObit Advanced SystemCare Free indir

IObit Advanced SystemCare Free ücretsiz sistem temizleme, optimizasyon, bakım-onarım programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin.

Advanced SystemCare Free Türkçe indir (38MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir