AirDroid: Windows, Mac ve Web’den kablosuz bağlanarak Android cihazı yönetin

Airdroid, tüm Android mobil uygulamalarınızı bilgisayarınıza entegre etmek için kullanabileceğiniz harika bir programdır. AirDroid Windows PC, Mac veya Web’den, Android telefon ve tabletlere kablosuz bağlanmanızı ve düzenlemenizi sağlar.

Mobil uygulamalarınızı cihazınızda kullanmanın birçok yolu vardır. Ne yazık ki, en sevdiğiniz oyunlara ve uygulamalara erişebilmek için daima mobil cihazınıza bağlı kalmak istemeyebilirsiniz. Bu sorundan kurtulabilmeniz için, Airdroid Desktop adlı bir programı indirmek iyi bir fikirdir. Bu program, tüm mobil uygulamalarını bilgisayarlarına hızlı ve kolay bir şekilde entegre etmek isteyenler için harika bir seçenektir. Bu işi bitirmek çok zaman alıyor ve en sevdiğiniz oyunları ve uygulamaları evdeki bilgisayarınızda oynatabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bilgisayardan Android telefon ve tablete dosya aktarmak için kullanabileceğiniz en etkili programlardan biridir.

AirDroid

AirDroid Desktop, sizi Android telefonu bilgisayara kablo ile bağlamaktan kurtarıyor. Kablosuz bağlantı yoluyla Android telefonu uzaktan kontrol etmek mümkündür. Bu uygulama Android telefon ekranını bilgisayar ekranı üzerine yansıtarak, bilgisayar üzerinde kolay ve hızlı bir şekilde telefon veya tabletinizi kontrol edebilirsiniz. Bilgisayardan Android yönetmek isteyenler için ideal bir uygulamadır.

AirDroid ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Program açıldığı zaman kullanıma başlamak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Sign up seçeneğine tıklayarak hesap oluşturun ve programa giriş yapın. Bilgisayar ve Android cihaz arasında dosya aktarmanın yanı sıra, bilgisayardan telefon araması yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz.

AirDroid Desktop, günlük hayatınızda inanılmaz derecede faydalı olabilecek çok çeşitli özellikleri sunar. Pek çok insan indirmiş ve bu programı kullanmaya başlamasının nedeni, tüm mobil uygulamalarını ev bilgisayarlarına aktarmanın ne kadar kolay olmasından kaynaklanıyor. Bu, en sevdiğiniz oyunları oynamak ya da evinizin rahatlığında doğru bir şekilde ilginizi çekmek istediğiniz başka bir şeyi oynatmak için daha geniş bir ekran sunar. Bu, mutlaka güvenilir bir mobil cihazı bulunmayan bireyler ve evdeki bilgisayarlarından tüm mobil uygulamalara erişmek isteyenler için idealdir.

Bilgisayarınızdaki bu inanılmaz yazılım programını kullanmaya başlamanız için açıkça sisteminize indirmeniz gerekecek. Bilgisayarınızda çok az yer kaplıyor, bu yüzden sizin için bir sorun olmamalı. Programı indirdikten sonra çalıştırmaya başlayabilirsiniz ve yeni başlayan ve geçmişte böyle bir programı hiç kullanmamış olsanız bile, kullanmakta zorlanmanız son derece kolaydır. Bu şaşırtıcı programı kendileri için yapabileceklerinden dolayı kullanan çok kişi var, bu nedenle evdeki mobil uygulamalarınıza daha fazla erişmek istiyorsanız bakmaya değer.

AirDroid uygulaması sayesinde, Android telefon ve tablet ile bilgisayar arasında dosyalar paylaşın. Yakınınızdaki cihazlarla veri kullanmadan hızlı bir şekilde dosyaları paylaşın. Telefon bildirimlerini ve SMS’leri bilgisayarda görüntüleyin. Telefonunuzu ve bilgisayarınızı uzaktan kontrol edin.

AirDroid indir

AirDroid uygulaması Windows, Mac sistemler için ayrı sürümler içermektedir. Ayrıca Android cihazlar için AirDroid uygulamasını da yüklemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz. AirDroid Web uygulaması sayesinde de, bilgisayara yüklemeye gerek kalmadan tarayıcı üzerinden kolayca Android cihazlara bağlanabilir ve yönetebilirsiniz.

Windows için AirDroid Desktop indir (49MB)

Mac OS X için AirDroid Desktop indir (31MB)

AirDroid Web uygulamasına gidin

Android için AirDroid Türkçe indir (Play Store)

Android için AirDroid APK indir (25MB)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir