Android en iyi müzik çalar uygulamaları 2018

Bugünkü telefonlar, herhangi bir ses sistemine ihtiyaç duymadan yüksek kaliteli müzik çalabilme yeteneklerine sahiptir. Sony Ericsson’un Walkman telefonlarından sonra taşınabilir müzik çaların egemenliği Nokia Xpress Music serisi ve iPhone / iPod Touch’a aittir.

Bugün, istediğiniz zaman en sevdiğiniz parçaları dinlemeyi sağlayan akışlı uygulamalara erişebiliyoruz. Ancak cihazlarımızda olan müzikleri dinlemek için bir medya oynatıcı uygulamaya ihtiyaç duyarız.

Özellikle de Android kullanıcısıysanız, en iyi medya oynatıcı veya müzik çalar uygulamasını seçmek gerçekten çok zordur. Bu konuda size yardımcı olması için Android için en iyi müzik çalarlar yazımızı hazırladık. Eğer gözden kaçırdığımız uygulamalar varsa veya kullanımından memnun kaldığınız uygulamalar varsa yorumlarınızla belirtmenizi rica ediyoruz.

10. Free Music

Free Music ismine rağmen SoundCloud’dan müzik dinlemeyi sağlayan gelişmiş bir medya oynatıcıdır. Kitaplığınızı tarayabilir ve telefonunuza indirdiğiniz müzikleri dinlemenizi sağlar; ancak, API’lerini kullanarak SoundCloud’dan müzik çalmaya odaklanır.

Android için en iyi müzik çalarlar

9. PowerAmp

PowerAmp, ücretli ve Türkçe arayüz sunan bir uygulamadır, sizin için iyi olup olmadığını değerlendirmenize izin veren 15 günlük ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir. Uygulama başladıktan sonra, şarkı listesine veya klasör yapınıza erişmek için şarkı başlığına dokunabilirsiniz. Çalma listeleri, türler veya albümler olmamasına rağmen, çoğu kullanıcı bu konuda endişe etmesin. Ekolayzer özelleştirme olsa da oldukça merak uyandırıcıdır. Kesinlikle yüksek kaliteli hoparlör sistemleri için ses geliştirmeye yardımcı olur.

Android için en iyi müzik çalarlar

8. Phonograph Music Player

Phonograph, Google Play Müzik’e çok benziyor. Last.fm ile entegre olabilir ve ilginç bir “git” seçeneğine sahiptir ve sizi şarkıcının kütüphanesine veya tüm albümüne götürecek bağlantı içermektedir.

Android için en iyi müzik çalarlar

7. Neutron Music Player

Neutron Music Player uygulamasını başlattıktan sonra, iOS 6’yı anımsatan mütevazi bir uygulamaya ve ilginç bir arayüz görürsünüz. Şarkı menüsüne erişmek için şarkı başlığını hızlıca kaydırabilir veya şarkıları atlamak için resmi hızlıca kaydırabilir (normal oynat / duraklat düğmeleri gibi).

Android için en iyi müzik çalarlar

Neutron, platformdan bağımsız 32 ve 64 bit ses işleyebilir (Android 5.0+). Sözlerle meta veri dosyalarını müzikle senkronize olarak çalıştırabilir (varsa). Icecast, last.fm, vb. gibi İnternet radyo hizmetlerine bağlanabilir. Ayrıca PC’lere / Mac’lere bağlanmak için UPnP / DLNA medya sunucularını destekler.

6. AIMP

AIMP, uygulaması arayüzü seçiminize başlatıyor (açık, koyu, vb.). Daha sonra tüm ses dosyaları için tarama yapar. Bu süreç o kadar titiz ki, zil seslerini ve tüm ses dosyalarını bile alabiliyor (oyunlar vs.). Muhteşem bir ses formatları kütüphanesini destekliyor. Ayrıca 10 bant ekolayzır ve çalma hızı kontrolünü de destekler.

Android için en iyi müzik çalarlar

5. Pi Music Player

Pi Music Player, çok rafine görünümlü bir oyuncudur, görselliğe çok özen gösterilmiştir. İnce Helvetica yazı tipleri kütüphanenizi son derece düzenli bir şekilde organize etmenizi sağlar. Dahası, uygulama daha yeni piyasaya çıktı ve adından hemen söz ettirmeye başladı. Temayı değiştirebilir ve diğer her şey oldukça standart. Bir genel müzik çalma uygulamasından beklediğiniz tüm özelliklere sahip çok iyi görünümlü bir uygulamadır.

Android için en iyi müzik çalarlar

4. Pulsar Music Player

Pulsar Music Player, materyal tasarımı hatırlatan bir kullanıcı arayüz ve animasyona sahiptir. Çalma listelerinizi uygulama içinden yönetebilir ve hangi parçayı en çok dinlediğiniz ve hangilerinin yeni eklendiğini temel alarak akıllıca oluşturulur. Üstelik, otomatik ayrıntıları eşitler, sanat veya albüm ayrıntıları olmadan parça ekleyebilirsiniz.. Son olarak, şarkılarınızı ince ayarlamanıza izin veren bir etiket düzenleyicisi de mevcuttur.

Android için en iyi müzik çalarlar

3. BlackPlayer Music Player

BlackPlayer Music Player, tavsiye edilen en iyi müzik oynatıcılardan biridir. Cazip olarak hoşa giden ve diğer oyuncuların bir kısmından farklı olarak, BlackPlayer sizi gereksiz yapılandırmayla uğraştırmaz. Bir lansman penceresine getirir ve hemen başlamana izin verir. Samsung medya oynatıcı ile belli belirsiz bir şekilde benzerlik hissetmekle birlikte, bu farklılıklar en iyi ihtimalle kısa sürüyor.

Android için en iyi müzik çalarlar

BlackPlayer, MP3, WAV, OGG gibi standart yerel müzik dosyası formatlarını destekler ve Flac desteği (Android 4.1 ve üstü için) ile baş gösterir. Ekolayzır, bas kuvvetlendirme seçeneği ile gelir ve oynatıcı, aralıksız oynatma modülüne bağlıdır.

2. Google Play Müzik

Google Play Müzik, tüm modern Android cihazlarına önceden kurulmuş olarak gelir. En iyi şekilde işlevsellik sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Play Müzik ve muazzam müzik kütüphanesine abone olursanız, o zaman bu sizin için bir uygulamadır. Uygulama ilk başlatıldığında, sürücünüzü taramak ve Play Müzik hesabına bağlanmaya çalışır. Gelişmelerinizi tüm platformlarda senkronize ettikten sonra, müziğinize her zaman erişebilirsiniz.

1. Samsung Music

Samsung Music uygulamasını görünümü hakkında bazıları tartışmaktadır. Siyah tema, göze hoş geliyor ve özellikle AMOLED ekranlı telefonlarda pil tasarrufu sağlar. Samsung Music bir Galaxy S8’de test edildi. Müzik esnasında uygulama kenar aydınlatma özelliğinden büyük bir yarar sağlıyor ve hoş bir deneyim haline geliyor.

Sizin seçiminiz hangisi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir