Android için Ücretli ve Ücretsiz En İyi Kule Savunma Oyunları

Kule savunması, Android ve iOS mobil cihazlar için başarıyla uyarlanmış gerçekten eski oyun türlerindendir. Şimdi, eskiden olduğu kadar popüler olmasa da, birçok kişi basit denetimler için kule savunmasını hala seviyor ancak daha zorlu ilerleme sevenler için karmaşık stratejiler içeren oyunlarda var.

Google Play Store üzerinde, birbirinden farklı ve güzel pek çok kule savunma oyunu var. Hangisi daha iyidir diye soracak olursanız, bunun cevabı zordur. Çünkü, kolay oynanabilen ve kolay seviyeleri olan kule savunma oyunları mı tercih ediyorsunuz? Yoksa, kalitesi harika, zorluğu ve her şeyi ile adamın canını çıkarak kule savunma oyunları mı seviyorsunuz? İlk önce buna karar vermek gerekir.

Şu bir gerçek ki, herkesi mutlu etmek zordur. Bu nedenle, bu listede sevdiğiniz ve oynadığınız oyunlar yoksa, yorumlarınızla bize katılabilirsiniz. En iyi kule savunma oyunları tüm oyun serisi olanlardır. Neyse, bu yazımızda biraz farklı olacak tarzda en zorlu kule savunmaya oyunlarını sıralıyoruz.

Android için Zorlu Kule Savunma Oyunları

Kilit açmak için pek çok içerik sağlayan, Android için en iyi kule savunma oyunlarından bazılarını paylaşıyoruz. Keyfini çıkarın!


1. Bloons TD 5 (Ücretli)

Bloons TD 5 serinin şimdilik son oyunu. Kule savunma türünün tüm klasik unsurlarını koruyan çizgi film oyunudur. Bilgisayarında en eski sürümlerinden bazılarını oynayanların hatırlayacağı bir oyun. Bloons TD 5, uzun süre oynamanız için yüzlerce görev düzeyi ve 50’nin üzerinde seviyeye sahiptir ve daha da önemlisi, sık güncellemeler almaktadır.

Android için Bloons TD 5 oyunu indir (Play Store)

Android için Bloons TD 4 oyunu indir (Play Store)


 

2. Defense Zone 3 HD (Ücretsiz)

Defense Zone 3 HD daha gerçekçi grafikler içeren bir kule savunma oyunudur. Çoklu zorluk modları, çeşitli savaş türleri ve özel yetenekler var. Ayrıntılı grafikler, daha büyüleyici bir oyunun tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca Defense Zone 3 Ultra HD ücretli sürümü de var.

Android için Defense Zone 3 HD oyunu indir (Ücretsiz – Play Store)

Android için Defense Zone 3 Ultra HD oyunu indir (Ücretli – Play Store)


 

3. Tower Madness 2: 3D Defense (Ücretsiz)

Tower Madness 2’yi henüz denemediyseniz, şimdi tam zamanı. Tuhaf yabancı düşmanlar, canlı grafikler ve çok oyunculu yarışmalar sağlayan, yalnız veya arkadaşlarınızla oynanabileceğiniz muhteşem bir kule savunma oyunudur. Bazı yaratıcı oyun zorluklarının ve 9 farklı kulenin yanında oyun kesinlikle gamepad/oyun kolu desteği ile geliyor; bu da kesinlikle harika bir özelliktir.

Android için Tower Madness 2: 3D Defense oyunu indir (Play Store)


 

4. Kingdom Rush Origins (Ücretli)

Kingdom Rush Origins, ilk bakışta kule savunma oyunlarından biraz farklı gibi durmaktadır, ancak kule savunma oyunları listemizden uzak tutamak istemedik. Origins, önceki Kingdom Rush serisinin grafiklerini ve hissiyatını koruyan oyun dizisinin en son versiyonudur. Kule savunma öğelerinin yanı sıra, oyun RPG özelliklerini içerir. Sadece kuleleri kontrol etmeyeceksiniz, aynı zamanda sürükleyici bir fantezi dünyasında orduya da emir vereceksiniz. İlginç geliyor değil mi?

Kingdom Rush Origins, daha önceden tarayıcı üzerinden oynadığım, tarzı ve işleyişi ile en çok sevdiğim oyunlardan birisidir. Çok başarılı bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Android için Kingdom Rush Origins oyunu indir (Play Store)


Bunlar şu anda Android için tercih ettiğimiz kule savunma oyunlarından bazıları ama Play Store’da pek çok kule savunma oyunu var.

Şu anda en sevdiğiniz kule savunma oyunu hangisi? Yorumlarınızla bize katılın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir