Android için Ücretsiz En İyi 10 Ninja Oyunları

Herkes için eskiden gelen bir ninja tutkusu vardır. Gölgelerden görünme, hedefi ortadan kaldırma ve gölgelere geri dönme, bir çok kişinin yaşamak istediği bir ninja fantezisi vardır. Ninja tutkunlarının severek oynayacağı bir çok oyun vardır.

Etkileyici ninja grafikleriyle Android için bağımlılık yapacak bazı oyunlar var. Sizler için, Android cihazlardan oynayabileceğiniz en iyi ninja oyunları sıralamak istedik. Severek oynadığınız ve listemizde olmayan ninja oyunlar varsa, yorumlarınızla bizimle paylaşın.


1. Ninja Revenge

Bu hızlı tempolu ninja oyununda, eşinin ölümünün intikamını almak isteyen öfkeli bir ninjayı oynayacaksınız. Yan kaydırma ve ölüm animasyonları ile iyi grafiklere sahiptir. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için bekleme süresi tabanlı yetenekler, power-up’lar ve temel eğik çizgi kullanabilirsiniz.

Oyunda, farklı düşman türleri ile nasıl bombardıman yapılacağını seveceksiniz. 50 kadar çoklu vuruş kombinasyonları vardır. Oyun biraz şiddet içerikli olsa da, harika bir mizaha sahiptir. Android telefondan, eğlenerek oynayacağınız güzel bir ninja oyunudur.

Android için Ninja Revenge oyunu indir (Play Store)


 

2. Shadow Fight 2 ve Shadow Fight 3

Shadow Fight 2, gerçek anlamda ninja odaklı bir oyun değil, aynı zamanda bir sürü ninja karakteriyle bir çok ninja taktikleri kullanıyor. Bu RPG-dövüş oyununda, kaderi daha belirlenmemiş bir kahramanın rolünü üstleneceksiniz. Gerçekte düşmana vuruyor veya düşmana kaçmış gibi hissettiren animasyonlar var.

Düğmeye bastığınızda sadece yumruklar ve tekmeler vurmaz; düşmana (ya da rotaya) atlamak, geri vurmak, tıkmak ve daha fazlasını yapmak için her hareket arasında canlı bir gecikme ve animasyon var.

Android için Shadow Fight 2 oyunu indir (Play Store)

Android için Shadow Fight 3 oyunu indir (Play Store)


 

3. Ninja Arashi

Birkaç şiddet ve kan içeren bir oyun. Doğru stratejiyi gerektiren zorlu oyunları seviyorsanız, Ninja Arashi hoşunuza gidecektir. Oyun, hem eylem hem de akıl karıştırıcı zorlukları yerine getirmek için ölümcül mücadele ve stratejik tuzaklardan oluşan bir kombinasyon içeriyor.

Katil tuzaklarından kaçarak, farklı hamle ve silahlar kullanarak düşmanları öldürerek seviyeleri tamamlamanız gerekir. Karakterin becerilerini güçlendirebilir, hareketleri artırabilir ve kılıç, balta ve hatta silah gibi silahlar satın alabilirsiniz.

Android için Ninja Arashi oyunu indir (Play Store)


 

4. Devil Ninja 2

Düşmanlarınızı öldürmek için tüm düğmelere bastığınız oyun türünden hoşlanıyorsanız Devil Ninja 2 sizin için bir oyun. Bu yan kaydırma oyunda, canavarları yok etmek ve tamamen kaos getirmek için farklı hamle ve silahlar kullanmak zorunda kalacaksınız. Grafikler biraz çocuksu duruyor ve oynamak çok kolaydır.

Yeni silah alıp daha güçlü olmak için enerji topları toplamanız gerekecek. İştahınızı beslemek için yüzlerce silah ve güç kaynağı var. En iyisi, oyun  herhangi bir uygulama içi satın alma seçeneği sunmuyor; bu nedenle kullanabileceğiniz öğeler için satın almaya zorlamaz.

Android için Devil Ninja 2 oyunu indir (Play Store)


 

5. Ninja fight

Ninja kavgası, aşamaları temizlemek için birden fazla ninja seçebileceğiniz hızlı tempolu bir oyun. Her karakterin, düşmanı yok etmek için kullanabilecek farklı beceri ve güçlü yönleri vardır. İlginçtir, karakterler, farklı stilleri kullanarak kombinasyonlar yapmanıza izin veren, bekleme süresi tabanlı yeteneklerin yanında farklı stil temel saldırılara sahiptir.

Her karakterin kendi silah ve kostüm setine sahip olmasıyla karakterinizi güçlendirmek için farklı kostümler ve silahlar da alabilirsiniz. Grafikler de çok fazla kan ve şiddet içermemekle birlikte oldukça iyi.

Android için Ninja fight oyunu indir (Play Store)


 

6. Dark Sword

Dark Sword, kılıçları kullanarak oynayacağını bir diğer ninja oyunudur. Oyun, karanlık üzerine tema üzerine kuruludur (aynı zamanda renkli olabilir), gerçekten korkutucu görünümlü kılıç kullanan karanlık canavarları öldürmeniz gerekir. Canavarın dalgalarını öldürmek için birden fazla yetenek ve temel hareket kullanabilirsiniz.

Yetenekler ilerledikçe kilitler açılır ve daha fazla hasar için yükseltilebilir. Dark Sword ayrıca dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla savaşabileceğiniz bir PVP moduna sahiptir.

Android için Dark Sword oyunu indir (Play Store)


 

7. Shadow Blade Zero

Gizli ve kanlı bir hareketi harmanlayarak iyi iş çıkaran güzel bir oyun. Bir ninjanın gerçek doğasını takiben, Shadow Blade Zero oyununda, gizlice hareket ederek ya da her düşmana kendi yolunda suikaste uğratarak seviyeleri temizlemek için iki seçeneğiniz var, seçim sizin. Seviyeler ölümcül tuzaklarla doludur ve karakteriniz yerlerde gezinmek için müthiş hamleler içerir.

Düşmanlarınızı öldürmek için farklı silah türleri elde edebilirsiniz ve seviyeleri temizlemek için duvar ve yapıların üzerine atlayın ve ters çevirin. Genel olarak, ninja fantezisini mükemmel bir şekilde yerine getiren güzel bir oyun.

Android için Shadow Blade Zero oyunu indir (Play Store)


 

8. Dead Ninja Mortal Shadow

Son derece hızlı tempolu bir oyundur ve oynamak çok eğlencelidir. Sürekli devam eden bir ninja kontrol etmeniz gereken oyunudur. Ninjaya rehberlik etmek ve yolunuzdaki düşmanları öldürmek için her yere dokunmanız gerekir. Kaçınma ve öldürme ihtiyacınız olan tuzaklar ve düşman grupları var.

Düzeyleri temizlemeyi kolaylaştıracak farklı türde yetenekler elde edebilirsiniz, örneğin hızla ışınlanın veya birden fazla klonunuzu oluşturun. Her şey gölgede olduğundan düşmanları ve tuzakları siyah bir zeminde görmek biraz zor olabilir. Muhtemelen, her seviyeyi ezberleyip tamamlamadan önce en az bir çok kez öleceksiniz. Meydan okumaya hazır mısınız?

Android için Dead Ninja Mortal Shadow oyunu indir (Play Store)


 

9. Yurei Ninja

Bu, hızlı tempolu bir 3D koşu oyunudur. Hem koşacaksınız hemde savaşacaksınız (Temple Run olarak düşünün). Yolda düşmanları öldürmek ve dolaşmak için kendi yetenek ve silah setine sahip birden fazla karakter vardır. Oyun iyi grafiklere sahiptir, öldürme, atlama ve kaçma animasyonları da oldukça iyidir.

Sahnenin sonunda düşmanlarınızı ortadan kaldırmak ve patronları öldürmek için aşamalardaki farklı silahları toplayabilirsiniz. Ortamın gerçekten harika olduğunu ve kesinlikle ortada bir suikast çılgınlığı hissi vereceğini söylemeliyim.

Android için Yurei Ninja oyunu indir (Play Store)

Bunlar, Android telefonunuzdan oynayabileceğiniz ölümcül ninja oyunlarından bazılarıydı. Bu oyunların çoğunda çok fazla şiddet var, bu nedenle bunları denemeden önce dikkatli olmalısınız (veya en azından yaşınızın yeterli olması gerekir). En sevdiğim oyunlar Shadow Fighter 2 ve Dark Sword.

Android için bu ninja oyunlarından hangilerini beğeniyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir