Android Transfer for PC ile akıllı telefonu yönetin ve veri aktarımı yapın

Android Transfer for PC, verileri bir cihazdan diğerine aktarmanızı sağlayan basit bir uygulamadır. Android telefona sahip olan ve dosyaları bilgisayarlarına kaydetmek isteyenler için özellikle iyi çalışıyor. Görüntüleri, hatta müzik ve video dosyalarını bilgisayarınıza aktarabilir ve ileride kullanmak üzere bu dosyalardan yedekler oluşturabilirsiniz.

Android Transfer for PC

Android telefon uygulamaları yüklemek, yeni klasörler oluşturmak, telefon içeriğini düzenlemek ve veri aktarımı yapmak için ideal uygulamalardan biridir. Her zaman büyük ekranda çalışmak küçük ekrana göre daha cazip gelmektedir. Ayrıca akıllı cihazlar üzerinde yeni dosyalar oluşturmak veya bir dosyayı başka bir konuma taşımak zahmetli olmaktadır bu nedenle hem cihazlar arasında hem de cihaz içerisinde veri transferini en kolay hale getirebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Android telefonunuza müzik, video, doküman, fotoğraf ve diğer dosyaları zahmetsizce aktarmanızı sağlayan bu uygulama, çok basit ve sade bir arayüze sahiptir. Bu uygulama ile artık dosyaların kopyalarını telefonunuzdan veya tabletinizden bilgisayarınıza aktarabilirsiniz, böylece verilerinizi kaybetmemenizi sağlayan bir yedek oluşturmanıza olanak tanır.

Yüklemek veya aktarmak istediğiniz dosyayı sürükleyin ve bırakın

Bu uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolaydır. Android Transfer for PC uygulamayı indirip çalıştırın. Program açıldığında basit bir ekran göreceksiniz. Ardından USB kablo veya benzer bir kablo ile telefonu bilgisayara bağlayın. Telefon içeriğindeki bir dosyayı sürükleyip depolamak istediğiniz alana veya masaüstüne bırakabilirsiniz. Aynı şekilde bilgisayardan bir dosyayı telefona atmak için aynı şekilde sürükleyip bırakabilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki bir dosyayı tıklayıp sürüklerseniz, bu veriler bilgisayarınızdan telefonunuza veya bağlı bir başka cihaza aktarılmasına izin verir.

Artık verilerinizi bilgisayardan aktarabildiğiniz için, tüm favori programlarınıza ve dosyalarınıza daha kolay erişebilirsiniz. Başkalarıyla paylaşmak için en sevdiğiniz aile fotoğrafları ve diğer kıymetli resimlerinizin kopyalarını telefonunuza kaydedebilirsiniz. Bir mobil cihazda müzik dinlemek isterseniz, artık bir akışlı müzik uygulaması veya başka herhangi bir müzik uygulaması indirmeniz gerekmez. Şarkı ve medya dosyalarını bilgisayarınızdan bu aygıta aktarmanız yeterlidir. Uygulama, cihazınızda kalan alan miktarını bile gösterecektir.

Android Transfer for PC, Android ve Apple sistemine sahip cihazlar arasında dosyaları aktarmaya yardımcı olabilir. Bu özellik tüm Apple aygıtlarıyla çalışmayabilir, ancak pek çok aygıtla birlikte çalışır. Artık resim, video, müzik ve programları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu uygulamanın diğer bir mükemmel özelliği de menüsüdür, her işlemde ne kadar ilerde olduğunuzu gösterir. Menü sıranızdaki her dosyayı görmenizi sağlar. Dosyanın yükleme işleminde olup olmadığını veya halen beklemede olup olmadığını ve dosyanın ne kadar yüklendiğini görebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda her dosyanın adını ve bir dosyanın ses dosyası veya fotoğrafı gibi türünü gösterir. İşlem tamamlanır tamamlanmaz dosyanın boyutunu da göreceksiniz. Bir dosyayı durdurmaya veya daha sonra aktarmaya karar verirseniz, satırın sağ üst köşesindeki X düğmesini tıklayın. Bu, aktarma işlemini iptal edecektir.

Android Transfer for PC indir

Android Transfer for PC uygulaması Windows sistemler için tasarlanmıştır. Sadece Android cihazlar değil Apple gibi akıllı cihazları bilgisayardan yönetmek ve veri aktarımı sağlamak için kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirin ve kullanın. Yaklaşık 22 MB dosya boyutuna sahiptir.

Android Transfer for PC indir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir