Android ve iOS için Microsoft Face Swap Yüz Değiştirme Uygulaması

Microsoft Face Swap, Android ve iOS cihazlar için yüz değiştirme uygulamasıdır. Görüntülerdeki kafa kısımlarının yerine hızlı bir şekilde kendi yüz resminizi yerleştirmeyi sağlayan eğlenceli bir uygulamadır. Microsoft Face Swap şuan ülkemizde kullanılmamaktadır. İlerleyen zamanlarda ülkemizde de kullanıma sunulmasını bekliyoruz. Türkiye dışında yaşayanlar uygulamayı kullanabilir.

Android veya iPhone telefondan selfie çekin, uygulama içindeki görüntüler, fotoğraf galeriniz veya İnternetten elde edeceğiniz fotoğrafların yüz kısımlarına kendi resminizi yerleştirin, kaydedin veya paylaşın. Komik resimler oluşturmak içinde ideal bir uygulamadır. Erkek bedenlerine kadın yüzü veya kadın bedenlerine erkek yüzlerini yerleştirebilirsiniz.

Android ve iOS için Microsoft Face Swap uygulaması

Face Swap uygulaması herhangi bir düzenleme yapmadan her şeyi çok kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken ilk önce bir selfie çekmek/özçekim yapmak ve sonra uygulama ile birlikte gelen birçok mevcut görüntülerin yüzünü değiştirmek. Yüzünüz telefonunuzun ekranında görüntülenen oval şekle tamamen uyacak şekilde ayarlayın. Uygulama ayrıca, çektiğiniz fotoğrafların bazı kısımları koyu ise, kamera fenerinin ışığını açarak göstermeye yardımcı olur.

Uygulama ile birlikte gelen görüntülerden istediğiniz birini seçin ve sonra, o resimdeki yüzün yerine kendi yüz resminizi kullanın. Sonuçların bir önizlemesini göreceksiniz. Yüzü değiştirilen resmi yerel deponuza kaydetmek için küçük düğmeye dokunabilirsiniz.

Microsoft Face Swap, Android ve iOS mobil cihazlarda yeni moda stillerini denemek ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılacak komik resimler oluşturmak için kullanabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Microsoft Face Swap uygulaması ücretsizd,r ve herhangi bir reklam içermez. Fotoğraf galerisinden veya İnternetten bir sahne seçip değiştirme yapabilirsiniz. Arama gücü ve akıllı yüz morph teknolojisi ile yüz değiştirme çok kolaydır. Karışım filtresi uygulamak için Face Swap fotoğraf düzenleyicisini kullanın.

Microsoft Face Swap uygulamasını indir

Android ve iOS için Microsoft Face Swap yüz değiştirme uygulamasını Google Play Store veya Apple App Store üzerinden hemen indirin ve eğlenceye başlayın. Aşağıdaki bağlantılardan kolayca indirebilirsiniz.

Android için Microsoft Face Swap indir (Google Play Store)

iOS için Microsoft Face Swap indir (Apple App Store)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir