Android ve iOS MSI Afterburner uygulamasını bilgisayara bağlama

MSI Afterburner, bilgisayarınız için tasarlanmış hız aşırtma programıdır. Her ne kadar, sadece MSI marka için çalışacak gibi dursa da, tüm markaların ekran kartlarını desteklemektedir. Bilgisayarınız için ücretsiz overlcok’hız aşırtma programı arıyorsanız kesinlikle MSI Afterburner kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu Android ve iOS hız aşırtma yardımcı programı “Afterburner APP”, MSI ve tanınmış yazılım programcısı Nick Connors tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir.

Bu yeni Afterburner programı, Android, iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarının bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden PC’de MSI Afterburner ayarlarını yapmayı veya izlemeyi sağlar. Sıcaklık, voltaj ve fan hızını izlemenin yanı sıra, yardımcı program hız aşırtma ve aşırı voltaj verme için de kullanılabilir.

MSI Afterburner mobil uygulaması

Hız aşırtma ayarlarını düzenlemek veya donanım bilgilerini izlemek için oyundan çıkmaya gerek yoktur. Afterburner mobil uygulaması, önemli performans ayarlarını kontrol etmenizi ve iOS veya Android akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden bilgi görüntülemenizi sağlar.

MSI Afterburner mobil uygulamasını bilgisayara bağlamadan önce;

MSI Afterburner uygulamaları birbirine bağlama

MSI Afterburner mobil uygulamasından bilgisayarınızdaki MSI Afterburner programına bağlanmak için aşağıdakileri adım adım takip edin.

1. Adım: MSI Afterburner Remote Server arşiv dosyasını açın ve daha kolay erişmek için RemoteServer klasörünü masaüstüne yerleştirin.

2. Adım: MSI Afterburner programını çalıştırın (2.1.0 veya üzeri sürüm gerekir). Rahat olun sitemiz üzerinden indirdiğiniz en son sürümüdür.

3. Adım: RemoteServer’ı açmak için “MSIAfterburnerRemoteServer.exe” dosyasını çalıştırın.

4. Adım: MSI Afterburner Remote Server arka planda çalıştığını doğrulayın.

5. Adım: Android veya iOS cihazında Afterburner uygulamasını çalıştırın. Eğer bir şifre girmenizi isterse, bilgisayarınızdaki MSI Afterburner Remote Server simgesine sağ tıklayın Security üzerine gelin göreceksiniz.

6. Adım: Afterburner mobil uygulaması ve Remote Server arasında bağlantı kurmak için Afterburner uygulamasının IP ayarlarına sistem IP’sini girin. (Bilgisayarınızda görev çubuğu üzerindeki simgesine tıkladığınızda size IP adresini gösterecektir.)

Herhangi bir sorun olmazsa, şuan Android veya iOS cihazdan bilgisayardaki MSI Afterburner programına bağlanmanız gerekir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir